Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

VMWare Workstation 7.1.4 traag

Pagina: 1
Acties:

  • van.der.schulting
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 09-08-2024
Ik heb een PC met Windows 7 Ultimate en 4GB RAM. Deze staat 24/7 aan. VMWare draait ook 24/7. Binnen VMWare heb ik Ubuntu 10.10 draaien. Ubuntu staat continu aan en gaat niet in slaapstand oid. Aan Ubuntu is 2GB RAM toegewezen.

Dit gaat opzich prima, maar als ik Ubuntu enige tijd niet gebruik, dan duurt het erg lang voordat Ubuntu weer lekker draait. Ubuntu maakt dan zeer intensief gebruik van de HDD. Meestal na ca. 2 minuten is Ubuntu weer klaar om goed mee te werken. Je zou zeggen dat Windows flink gebruik maakt van zijn swapfile, maar nu is mijn geheugengebruik binnen Windows slechts 81% (volgens de taskmanager) en zojuist maakte Ubuntu weer flink gebruik van de HDD na enige tijd niet gebruikt te zijn.

Hoe kan het dat Ubuntu na enige tijd niet gebruikt te zijn, eerst ca. 2 minuten zeer intensief de HDD moet gebruiken, voordat ik Ubuntu echt kan gebruiken? Ligt het aan een instelling binnen VMWare? Is het een instelling binnen Ubuntu of komt het doordat ik in feite te weinig geheugen in mijn PC heb (4GB, waarvan 2 toegewezen aan Ubuntu / VMWare)?

  • van.der.schulting
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 09-08-2024
*bump* niemand???

  • Tsurany
  • Registratie: Juni 2006
  • Niet online

Tsurany

⭐⭐⭐⭐⭐

Het lijkt mij dat het komt omdat VMware informatie uit het geheugen naar de hardeschijf gaat opslaan. Kan zijn dat minder geheugen toewijzen het zou oplossen maar wellicht is er in VMware workstation een optie om dat opslaan te voorkomen waardoor het meeste in RAM bewaard blijft.

SMA SB5.0 + 16x Jinko 310wp OWO + 10x Jinko 310wp WNW |--|--| Daikin 4MXM68N + 1x FTXA50AW + 3x FTXM20N