Verwijderd

Topicstarter
Ik heb hier een oude TV staan, nog een grote kast waar nog geen HD op zit, maar zou daar toch graag films willen bekijken vanaf een externe hardeschijf. Nu is mijn oog gevallen op de Apacer AL460 Full HD Media Player, en aan de specificaties te zien heeft het apparaat ook composiet aansluitingen.

Mijn vraag is nu, kan ik dit apparaat zonder problemen gebruiken in samenwerking met een non-HD tv? Is de kwaliteit voldoende om toch nog gewoon films te kijken? En wat gebeurt er als ik bijvoorbeeld een 1080p bestand afspeel op zo'n televisie? Het gaat om een tien jaar oude Philips tv, met nog gewoon de scart- en compositesaansluitingen.

Alvast bedankt voor de reacties. :)

http://www.computerland.n...spotweken&src=onlinetouch

  • redfoxert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online
Ik kijk op mijn Philips beeldbuis tv via Composiet over SCART gewoon FullHD media met mijn HDX1000. Deze zorgt door descaling van het formaat zodat hij op de beeldbuis prima beeld geeft. Subs e.d. zijn goed te lezen. Hoe die Apacer er mee om gaat is natuurlijk wellicht anders maar het werkt aan de beeldbuis kant in ieder geval prima.

https://discord.com/invite/tweakers


  • fender89
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 09-02 18:26
Mijn vriendin heeft zelf ook de Apacer AL460 streamer, en die hebben we toen ook op een stokoude beeldbuis aangesloten ( 2 SCART en composiet aansluiting) om te testen. ( inmiddels heeft ze een full HD scherm tv ;-) )

Gaat prima.
kan ik dit apparaat zonder problemen gebruiken in samenwerking met een non-HD tv? Is de kwaliteit voldoende om toch nog gewoon films te kijken?
uiteraard, je hebt alleen geen echt HD beeld natuurlijk :-) maar wel goede kwaliteit natuurlijk.
En wat gebeurt er als ik bijvoorbeeld een 1080p bestand afspeel op zo'n televisie?
in principe niets raars. De film speelt gewoon af, alleen natuurlijk zie jij het niet in full HD , maar tot het maximale wat de tv aankan. Verder speelt het gewoon goed af.