[Hulp] TWG870u router aan Samsung HX-DU020EC G3 Thuisnetwerk

Pagina: 1
Acties:

  • chappie010
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 09-08-2021
Hoi,

Op google lijkt er uit de fora's te komen dat de TWG870u router van UPC de functie van Externe USB hdd niet ondersteunt, in de handleiding is het niet terug te vinden maar gezien het een redelijk "moderne" router is en hij zonder fouten de usb hdd die ik eraan hang "accebteerd (lichtje brand zonder knipperen), vermoedde ik dat het mijn onkunde is die er in resulteerd dat ik niet weet waar ik moet beginnen om de hdd vanuit de computers te benaderen.

Enfin, de vraag, weten jullie hoe ik het kan instellen; moet ik in de routerinstellingen iets instellen, of is er een algemene software voor een hele boel types routers etc die het kunnen afhandelen voor mij?

Er zat bij de hdd (2tb) geen programma dat ik moest uitvoeren om hem via de pc te benaderen achter een router. Het doel is gewoon een thuisnetwerk te hebben waarbij niet allebei de computers tegelijkertijd hoeven aan te staan om up-to date bestanden op beide computers te hebben. (enkel de mappen "Mijn documenten" < 8 gig)

Ik d8 ook al aan dropbox maar dat doet het 'm toch net niet vrees ik. Alle tips zijn welkom. :)
(de systemen zijn xpmetxp, vista en 7)

  • Joseph
  • Registratie: April 2008
  • Laatst online: 25-12 03:21
Dat ondersteund hij wel, alleen deze is middels de beperkte firmware van UPC uitgeschakeld.

Enige remedie: Dat word met JTAG en Hex editing aan de slag.

Het is namelijk op te lossen door een generieke firmware van Thomson (tegenwoordig Technicolor) erop te flashen. Alleen deze zal door de custom bootloader van UPC keihard rejected worden.

Je zult dus de CFE aan moeten passen. Hierna kun je elke generieke Thomson firmware gebruiken, en alle instellingen zullen open staan.

Kijk maar wat rond op het forum, hetzelfde heb ik bij de KPN ExperiaBox gedaan (een SpeedTouch 780WL).