Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 339095

Topicstarter
Aansluiting van de Iphone 4 dmv een verloopkabel mini usb naar een usb 2.0 sigarettenaansteker, geeft bij Ipod functie van de Iphone 4, een brom/toon in de autospeakers. De Iphone 4 is dmv 3.5 mm jacket aangesloten op de AUX-aansl.van de autoradio.

Volgens mij ontstaat een zgn. aardlus en dient er een aard-lus isolator te worden toegepast. Is het niet mogelijk dat er een verloop kabel mini-usb naar usb 2.0 sigarettenaansteker op de markt is waarbij een aardlus isolator reeds in de kabel is opgenomen? Of een USB 2.0 sigarettenaansteker met een ingebouwde aardlus-isolator?

Bij de navigatieapparatuur, in mijn geval een Navigon, zie je ook zo'n aardlus-isolator in de voedingskabel naar de sigaretten aansteker zitten. Dan moet dit toch ook kunnen in zo'n mini-usb-USB 2.0 kabel?

Heeft iemand last van hetzelfde probleem?