Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MarkBM
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 22-08-2024
Ik blijf problemen met de android market houden.

Heb een HTC Hero, momenteel met Villain rom 12.0 en EXT3 partitie.

Wanneer de Rom er schoon op staat werkt de market even. Na verloop van tijd krijg ik 'download mislukt' meldingen, of de melding 'pakket bestand ongeldig'. Bij de laatste melding wanneer het om bijwerken gaat is de app ook van de telefoon verwijderd. Vervolgens is het onmogelijk om deze app er weer op te krijgen.

Ik kwam ook tot de ontdekking dat het altijd misgaat wanneer ik titanium backup gebruik en via batch alle apps weer terug zet.

Ik zoek me rot op i-net, maar kan geen oplossing vinden. Alle problemen/oplossingen die ik vindt hebben te maken met de grote problemen van vorig jaar.

Ondertussen:
  • Cache market leeg gemaakt
  • Updates van de market verwijdert
  • Rom opnieuw installeren en ipv titanium backup alles handmatig weer installeren
  • Verschillende roms geprobeerd: Villain, Cronos, RCMix
  • Verschillende SD-kaarten gebruikt
  • Meerdere keren opnieuw de EXT aangemaakt.
Het probleem blijft terug komen. Het rare alleen is, dat sommige apps zonder problemen installeren en anderen met geen mogelijkheid! :S Vooral het bijwerken van apps veroorzaakt veel problemen,

Kan iemand mij op weg helpen?