Toon posts:

[PW] 1.8" SSD's linken door naar 2.5"

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Op Tweakers.net worden winkels voor 1.8" SSD gemeld die na doorklikken de 2.5" versies laten zien. Dat geldt voor vrijwel alle winkels.
Da's niet handig.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _Dune_
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 30-09 23:09

_Dune_

Moderator Harde Waren

RAID is geen BACKUP

Kleine verhuizing. :)

Sinds 1999@Tweakers | Bij IT-ers gaat alles automatisch, maar niets vanzelf. | https://www.go-euc.com/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

En kleine titelfix :)

Heb je specifiek een aantal voorbeelden met link? Dat maakt het voor het content-team wat makkelijker de dingen na te zoeken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Voorbeeld:
Zoek onder SSD's naar de 1.8" types van Crucial (dus Crucial aanklikken en in zoekvenster 1.8 intypen).
Dan vind je onder andere: Crucial RealSSD C300 1.8" 256GB prijsvergelijking
Het gaat natuurlijk om die 1.8" Als je dan bij de eerste winkel MaxIct gaat kijken, zie je een 2.5". Dat geldt ook voor Afuture, niet voor de twee volgende winkels. Onbetrouwbaar dus.

[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 16-03-2011 20:34 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kraan
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 18-07 21:39

Kraan

Veteraan
Dit lijkt inderdaad de verkeerde te zijn.

De meer dan 400.000 prijzen worden automatisch gekoppeld. Hoewel we met verschillende systemen werken om fouten tegen te houden, valt het nooit geheel te voorkomen. Oplettende gebruikers dragen daarom een steentje bij. Hier hebben we hier de volgende feature voor. Op deze manier hoe je geen nieuw topic te openen.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/9qaT0MLlrti8julu1K9ovSQt/full.jpg

Dit verschijnt als mouseover achter iedere prijs. Hiermee kan je een verkeerde prijs doorgeven.

De zomerhit van 2011 is Slagroom! Want wie houdt er niet van spuiten?