Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Eenvoudige manier om veel file namen te editen

Pagina: 1
Acties:

  • player-x
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 17-11 14:13

player-x

Disruptive by design

Topicstarter
Hi, zoek een eenvoudige manier om veel file namen te editen.

Ben mijn film map aan het opschonen, maar veel van de films die ik heb gedownload hebben de raarste file namen, een auto file re-namer komt alleen tot op een zeker punt, maar ik zoek iets dat werkt als een tekst verwerker.

Nu moet ik elke file aanklikken en dan verwijderen (of hernoemen) wat nodig is, maar om elke file appart te hernoemen is gewoon monniken werk.

Weet iemand er een alternatief voor ?

Want mijn film map is is ongeveer 18TB, en heb na een hele dag hernoemen nog geen 5% gedaan. :'(

[dislectie] hoeveel forum deelnemers heb je nodig om een peertje te vervangen ?


  • Kawaii
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online
Total Commander heeft een gemakkelijke en zeer uitgebreide rename tool, maar er zijn ongetwijfeld ook free-ware alternatieven via google te vinden.

[ Voor 21% gewijzigd door Kawaii op 13-03-2011 15:28 ]


  • Hakker
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 12-11 14:29

Hakker

a.k.a The Dude

inderdaad met Total Commander kan je het meeste werk via standard dingen regelen voor de rest is het dan het laatste beetje handmatig langs lopen maar het zal een hele hoop tijd gaan schelen. Ik zie het niet volledig automatisch gebeuren.

Artificial Intelligence is no match for natural stupidity | Mijn DVD's | Mijn Games | D2X account: Hakker9


  • player-x
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 17-11 14:13

player-x

Disruptive by design

Topicstarter
Ik heb Win ehhh Total Commander gebruikt maar er zijn teveel verschillende bewoordingen om het nuttig te gebruiken.

[dislectie] hoeveel forum deelnemers heb je nodig om een peertje te vervangen ?