Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Beste lezers,

Samen met nog wat studenten hebben wij een 2 domaincontrollers en 3 terminal servers ingericht. Alles werkt op 2008R2 wanneer mede studenten met een normaal gebruikers account inloggen en hun een nieuw wachtwoord moeten opgeven en dit ook doen komt de melding "geen toegang".

Iemand enig idee wat hieraan is te doen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PeeCee
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 09-09 21:47
De gebruikers zijn ook lid van de gebruikersgroep die toegang heeft om in te loggen op de terminalserver? :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ze gaan via ICA, hebben geen RDP rechten.. (citrix)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

- Allow log on trough Remote Desktop Services GPO wel gezet met je Citrix & Domain Admin/Administrator groep erin?

- Citrix user groep wel rechten gegeven op je ICA-TCP connector?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • alt-92
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online

alt-92

ye olde farte

Vinkje weghalen bij de user's account tab > user cannot change password zou meer voor de hand liggen.
of:
http://www.frickelsoft.net/blog/?p=175

[ Voor 18% gewijzigd door alt-92 op 01-02-2011 21:46 ]

ik heb een 864 GB floppydrive! - certified prutser - the social skills of a thermonuclear device


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

Dit kan van alles zijn, zeker als blijkt dat de omgeving die je schetst in je topic start, niet de omgeving is die je hebt. Waar komt Citrix opeens voor? :)

Hoe start je een Citrix connectie op? Waar start je die naar op? Een published application, of probeer je bv. via de CitrixQuicklaunchTool een desktop te openen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • StarWing
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 18:49

StarWing

Huh ?!?

pluis je services site settings in je citrix (xenapp vermoed ik) eens uit, daar staan ook zulke opties.

Page intentionally left blank.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PeeCee
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 09-09 21:47
Verwijderd schreef op zaterdag 29 januari 2011 @ 22:10:
Ze gaan via ICA, hebben geen RDP rechten.. (citrix)
Het zou misschien handig zijn als je dan ook deze informatie deelt met ons. We kunnen je hier niet helpen als je met zo’n summiere omschrijving komt. We kunnen dan alleen maar gokken.
Pagina: 1