Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hallo allen,

Thuis hebben wij 5 PC's staan waaronder één enkele windows vista, werkte altijd prima.
Maar vanmiddag een Windows Update uitgevoerd, deze gaf 1 update aan. Service Pack 1.
Deze geïnstalleerd, aan laten staan en deze bleef runnen onder het toezicht oog van een derde.
Vervolgens ben ik naar mijn werk gegaan. Een uur geleden thuis gekomen en ik krijg te horen dat de PC niet meer aan wil. Dus ik start de laptop op en inderdaad een blue screen. in veilige modus tevens een blue screen.

Nog wat gegevens.

Acer Aspire 9300
Windows Vista

Foutcode bij blue screen: ***STOP 0x0000C1F5 (0x00000000, 0x00000000, 0x00000000, 0x00000000)

Ik heb dus zoals al eerder genoemd de pc geprobeerd op te starten en tevens op te starten in veilige modus.
Heeft iemand dit eerder meegemaakt EN is er een oplossing bekend voor dit probleem?

Wat ik al wel las op zoekresultaten google, dat het kan zijn gekomen door het plotseling onderbreken van de SP1 installatie. Of dit is gebeurt is moeilijk te zeggen, kan me er weinig bij voorstellen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wagenveld
  • Registratie: Februari 2002
  • Niet online
Ik lees ook de google en daar stond dit:
How to work around Stop Error 0x0000C1F5 on a Windows Vista-based computer

Heb je een W7 DVD bij de hand? Zo niet dan staat hier nog een (wat ingewikkelder) workaround:
http://www.delmartian.com...OD-CLFS.SYS-KB946084.html

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
En ik trof deze aan, mijn W7 CD zoeken is zoiets als een naald in een ..

http://neosmart.net/blog/...a-recovery-disc-download/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
ik heb windows vista op een CD gebrand met CDburnerXP. ISO beeldbestand heb ik zo op een schijf gebrand. in de BIOS van de vista heb ik de cd op #1 gezet en de CD hierin gestopt en vervolgens de pc gereboot. geen resultaat, krijg nog niet eens een installatie scherm of wat dan ook te zien. Doe ik iets fout?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Heb de http://www.delmartian.com...OD-CLFS.SYS-KB946084.html doorgelopen.

die rescue CD op een disk gezet, systeem via disk geboot. vragen doorlopen. Linux geboot via die CD. was voor mijzelf wel even rondkijken aangezien ik maar 1 keer eerder in mijn leven Linux heb zien draaien en toen een server heb ingericht wat allemaal vrij veel Basis en overtypen was.

Maar goed ben er hiermee wel doorgekomen, ben bij het bestandje uitgekomen.. die logfile en heb deze verwijdert. Zit nu naar de Vista te staren hoe deze de startup repair aan het doorlopen is.

Bedankt voor de Tip dus! zal nog even laten weten of het hiermee opgelost is.