[Win7] BsoD bij 't opstarten

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hoi allemaal,

Ik weet niet of ik hier goed zit? Maar ik kreeg gister een blue screen error op mijn laptop met Windows 7 na lang gebruik. Hij ging meteen uit om dan weer opnieuw op te starten dus kon ik geen blik krijgen op de error. Maar de probleem nu is dat hij meteen de blue screen error aangeeft nadat ik 'm opstart. Meteen na de Windows 7 lading scherm wordt de blue screen error aangegeven en schakelt de laptop meteen uit om dan weer opnieuw op te starten.

Ik krijg wel zo'n zwarte "Windows Error Recovery" scherm (ik heb een Engelse versie van Windows 7) en de optie om de laptop in normaal modus op te starten wat dus naar de blue screen error leidt en de "System repair" optie dat naar een blanke zwarte scherm leidt met mijn muis tot beschikking.

De volgende wat ik deed was op F8 klikken tijdens het opstarten om de "Advanced Boot Options" scherm te krijgen. Daar kreeg ik een aantal opties om de laptop op te starten, onder ander Safe mode, maar allemaal leidt dus tot de blue screen error. Toen probeerde ik de optie "Disable automatic restart on system failure" bij "Advanced Boot Options" zodat hij niet meteen uitschakelt wanneer ik de blue screen error krijg en gaf me de volgende error:

UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME (met wat tekst)

Dus vond ik een artikel via Google hoe je het kunt repareren en zag er best simpel uit. Ik had daarvoor mijn Windows 7 Installatie cd nodig om een keuze menu te krijgen. Ik had een aantal maanden geleden ook wat Windows 7 problemen gehad en had het toen met mijn Windows 7 cd gefixed via de keuze menu dus er is niks mis met mijn cd. Dus zette ik mijn Windows 7 cd erin, restarte mijn laptop omdat weer op F12 te klikken zodat ik mijn laptop via mijn cd kan booten. Hij gaf duidelijk een lading scherm aan met "loading Windows 7 files" of zoiets dergelijks. En gaf daarna weer zo'n blanke zwarte scherm aan met een bruikbare muis en verder niks. De cd moet werken en had dus maanden geleden ook er gebruik van gemaakt op dezelfde manier, de "system repair" optie geeft mij precies dezelfde probleem.

Dus wat kan ik nu precies doen? en waarom geeft hij mij een zwarte scherm in plaats van een keuze menu? Ik kan er niks over vinden op Google maar wel over "UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME" met een reparatie waarbij je de keuze menu nodig hebt. Wie kan mij alstublieft helpen met dit opstart probleem zodat ik weer op mijn laptop kan? :-(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Upper
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 15-09 11:26
Unmountable Boot Volume kan er op wijzen dat je harde schijf kuren vertoont. Wat je kan proberen is om Windows opnieuw te installeren met je recovery cd's. Mocht dit niet helpen, en de melding toch nog steeds terug komen, dan zou ik contact opnemen met de winkel waar je de laptop vandaan hebt om je garantiemogelijkheden te bespreken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nielson
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 15:08
Test je hd eens met een testtool. Kijk even bij de fabrikant van de laptop op de site (welke is het trouwens?) of die niet zoiets heeft. Anders zou je even in de bios kunnen kijken of je het type en/of merk van de harde schijf kunt achterhalen. De meest hd fabrikanten bieden ook gratis te downloaden test/diagnostic tools aan. Op de UBCD staan er ook een aardig aantal verzameld.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik krijg inderdaad weer zo'n zwarte scherm met niks behalve mijn muis. Mijn laptop is jammer genoeg al buiten garantie.
Ik heb Fujitsu Siemens Amilo XI 2528 laptop met een SATA harde schijf.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Excelb-boy
  • Registratie: December 2009
  • Niet online

Excelb-boy

The MOOVMNT

Je zou kunnen proberen met Hiren's BootCD 10.1 een register backup van een eerder punt terug te zetten.
Als dat ook niet lukt zou ik inderdaad een HDD Diagnostics Tool eroverheen halen. Staat ook op de Hiren's BootCD.