Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • emilionl
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 26-07-2023
Hallo
Sinds ik de nieuwste versie van W7 op desktops thuis heb gezet, heb ik ontzettend veel last van een slechte verbinding met internet.
Het ligt niet aan de wireless adaptertjes;
ten eerste werkten ze de dag voor de installatie van w7 nog correct.
ten tweede maakt het niet uit wat voor driver ze hebben, de standaard van w7 of die van de fabrikant.
Ook de andere pc's die nog op windows xp werken hebben nog gewoon internet, dus met de experiabox zelf is eigenlijk ook niet veel aan de hand.

problemen met internet:
het probleem voor mij is dat websites niet geladen worden, en als ze al geladen worden duurt dat heel lang en missen ze allerlei elementen van websites.
  • Gelukkig vinden de adapters wel gewoon alle wireless netwerken in de omgeving.
  • ipv6 uitzetten maakt ook niets uit, het probleem met het niet laden van websites blijft.
  • Verbinding maken met de experiabox lukt meestal wel, de eerste keer.
  • Maar ze kunnen binnen vijf minuten weer die verbinding verliezen.
  • Via speedtest blijkt dat de downloadsnelheid en uploadsnelheid nog in orde zijn, de ping ben ik niet zeker van.
  • websites worden soms geladen zonder de lay-out maar met plain text en links.
  • google is meestal wel te bereiken, alleen de snelheid waarmee google gevonden wordt varieert enorm
  • en bij het benaderen van meer dan drie websites tegelijk, dan geeft de adapter er de brui aan en laadt niets meer.
  • internet explorer mozilla of chrome maakt geen verschil, dus het zit niet in de browsers.
  • een vast ip of automatisch maakt ook geen verschil voor het probleem,
ik zou niet weten hoe ik dit probleem kan oplossen,
ik vermoedt dat er sinds de beta versies van w7 iets is veranderd is hoe de adapters ondersteund worden.
danwel is er iets mis met de ondersteuning van de experiabox van w7

zou iemand mij wat suggesties kunnen doen?

[ Voor 19% gewijzigd door emilionl op 03-01-2011 17:39 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PhatFish
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 13-09 04:48

PhatFish

and, uhm......Moo

Win7 met een Experiabox zou perfect moeten werken. maar als je toevallig een zilvergrijze hebt weet ik dat de interne firewall van dat ding wel eens op hol kan slaan (traag internet, images laden niet, etc.). Ding op Low zetten moet het probleem verhelpen in dat geval. Enkel als je een zilvergrijze Experiabox hebt.

...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • emilionl
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 26-07-2023
we hebben inderdaad een grijze experiabox en ik heb de firewall op low gezet.
je oplossing lijkt voorlopig te helpen bedankt voor zover. ik vind het wel raar dat alleen windows 7 hier moeite mee heeft en andere OS'en kunnne ook met de firewall op high gewoon internetten.
geeft het geen extra risico's door de interne firewall op low te zetten?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • adko
  • Registratie: Augustus 2007
  • Laatst online: 20-09-2023
Nee hoor. Ook Mac OSX werkt niet goed meer als de firewall aan staat.
Je bereikt dan een site, maar kunt daarna doen wat je wilt, maar je opent geen vervolgpagina.
Dat is al sinds (ik denk) begin vorig jaar zo.
Waarschijnlijk is er toen een update geweest.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PhatFish
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 13-09 04:48

PhatFish

and, uhm......Moo

Kan je uit eigen ervaring vertellen dat het niets met Win7 te maken heeft. Is gewoon een bug in die firewall, iedere PC kan er zomaar last van hebben. Heb me laten vertellen dat dit probleem bijna niet voor komt, maar als KPN dat toch duizenden van die dingen levert gaat het probleem toch af en toe opduiken. Maar goed, blij dat het heeft geholpen :)

[ Voor 6% gewijzigd door PhatFish op 04-01-2011 18:00 ]

...