Toon posts:

configuratie nieuwe pc

Pagina: 1
Acties:
  • 262 views

Verwijderd

Topicstarter
Goede middag,

Graag even nazicht of volgende config ok is, heb even vergeleken met laatste BBG en lijkt me wel in orde.

Moederbord ASUS Sabertooth TUF Ultimate Reliability Edition
Procesor INTEL CORE i7 950 45nm (3.06) 8MB LGA1366 1600FSB
Processorkoeling SCYTHE Mugen II Rev.B
SSD OCZ Vertex 2 Series SSD Sata 3G 3.5Inch
Geheugen 6GB Kit (3 x 2GB) 1600Mhz DDR3 9-9-9-24 CORSAIR XMS3 Classic
Harde schijf 1000GB 32MB SATA300 7200rpm HD103SJ Samsung Spinpoint F3
Behuizing ANTEC Performance Case P183 Black ( zonder voeding )
Voeding CORSAIR TX850W, Advanced Technology, High Performance
Optische drive DVD-RW Intern Sata Zwart SAMSUNG 22X
Card reader PREMIUM Card Reader All-In-One
Videokaart Nvidia GeForce GTX460 (heb ik reeds in bezit)


Graag advies of deze setup goed werkt en vooral voor games bedoeld.

Mvg,
SeQual.

Verwijderd

Dit topic is niet toegestaan op GoT. Lees dit topic eens door *LET OP* - Wat moet ik kopen en plaats vervolgens je vraag in een van de topics van de Best Buy Guide overzichtstopic.

In drie jaar tijd heb je nog helemaal niks geleerd. Leer nou eerst eens lezen en lees de FAQ's en richtlijnen behorende bij dit forum. Graag nazicht van systeem aub

Edit: Over het systeem. Binnenkort worden nieuwe Intel i5 en i7 processoren gepresenteerd, de zogenaamde Sandy Bridge serie. Ik zou als ik jou was daar even op wachten en dan beslissen welke processor je kiest. Hier een uitgebreid relaas over enkele nieuwe processoren: http://nl.hardware.info/r...-2300-sandy-bridge-review . Meer op Tweakers.net: reviews: Intel Core i7 2600K en i5 2500K: benchmarks en reviews: Sandy Bridge: wat is het en hoe werkt het .

[ Voor 48% gewijzigd door Verwijderd op 03-01-2011 15:17 ]


  • DaMarcus
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 18-12 08:04

DaMarcus

Admin Harde Waren / Consumentenelektronica

Powered by

^ Wat hij zegt. :)

Dit topic is gesloten.