Verwijderd

Topicstarter
Hoi

Ik heb een probleem ik heb net een nieuwe pc met een moederboard van foxconn p55mx en nu wil ik mijn video kaart van asus er in doen met een vga aansluiting en nu geeft mijn pc zwart beeld heb net nog mijn bios geflash naar een nieuwe update maar dat help ook niet wie weet er wat er aan de hand is

Groetjes

armando

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Geef eerst eens wat meer info. Wat zijn de volledige specs van je systeem, en wat doet het ding met een andere videokaart, en wat doet deze kaart in een ander systeem?

  • patrick.k
  • Registratie: September 2010
  • Niet online
Je kunt misschien met een paar simpele tests kijken waar het aan ligt. Probeer eens een ander beeldscherm bij deze pc en kijk of je dan beeld krijgt. Ook kun je proberen de videokaart te vervangen en met dit scherm kijken wat er aan de hand is. Ook zou het aan de kabel tussen je gpu en je beeldscherm kunnen liggen dus probeer hier ook eens een andere voor. En wat meer specs van je pc zouden kunnen helpen als het probleem ergens anders zit.

Edit: blijkbaar was ik niet als enige aan het typen

[ Voor 5% gewijzigd door patrick.k op 01-01-2011 23:54 ]