• roelieboelie
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 10-02 17:39
ik heb een HTPC gemaakt met een grafische kaart type Asus AH HD 3450 met HDMI out. Ik heb ook een Philips LCD TV 46inch model 2010. Deze aan elkaar gekoppeld via de HDMI (v1.3) en beeld en geluid is perfect.

Ik stoor me echter aan het feit dat het beeldscherm niet helemaal benut wordt. ik zie nog zowel boven, onder als links en rechts zwarte balken. Hier zou eigenlijk ook gewoon beeld moeten staan.

Het vreemde is dat hij het wel goed heeft gedaan, maar toen ik van venster (van media center naar internet explorer) switchede nam hij opeens een ander beeld aan met de zwarte balken.

Let op dat de resolutie in de afbeelding niet goed staat (geen 1080p), het veranderen van de resolutie verhelpt het probleem echter niet.
Afbeeldingslocatie: http://i54.tinypic.com/2q24va1.jpg

Wie o wie heeft dit probleem ook gehad en heeft een oplossing?

Hoi


  • PilatuS
  • Registratie: September 2002
  • Niet online
Scaling optie gebruiken in CCC.

  • Twazerty
  • Registratie: April 2006
  • Laatst online: 15:40

Twazerty

AVCHDCoder developer

over/underscan uitzetten in het control panel van je grafische kaart?

Ruisende versterker: schakel je subwoofer in.


  • leuk_he
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 28-01 19:27

leuk_he

1. Controleer de kabel!

aiti catlyst image scaling instellingen?

Afbeeldingslocatie: http://forum.team-mediaportal.com/attachments/black-white-1080p-286/49196d1256495529-text-off-just-me-ati.jpg

(jij will funll panel...)

[ Voor 7% gewijzigd door leuk_he op 01-01-2011 20:08 ]

Need more data. We want your specs. Ik ben ook maar dom. anders: forum, ff reggen, ff topic maken
En als je een oplossing hebt gevonden laat het ook ujb ff in dit topic horen.


  • roelieboelie
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 10-02 17:39
Het was even zoeken naar de optie overscan in CCC, maar na flink wat geklik (wat zit dat menu verstopt zeg!!) ben ik er gekomen. Heb de overscan nu op maximaal gezet en het beeld is nu perfect passend op de LCD TV. Dank u wel!!

Hoi