Videokaart en on-board videokaart

Pagina: 1
Acties:

  • Aggiee
  • Registratie: December 2010
  • Laatst online: 24-12-2023
Hallo allemaal,

Net als zovelen ben ik opzoek naar een videokaart. Ik heb nu een on-board kaart die prima werkt maar waarmee ik geen games kan spelen. Nu heb ik tot op enkele weken geleden hier ook geen behoefte aan gehad (speel op console). Nu wil ik echter wel wat gemes op mijn desktop spelen dus daarom de vraag of jullie mij kunnen adviseren in wat te doen.

Mijn systeem (bijna jaartje oud):
Asus V6-P5G41H
Intel Core2 Quad 2,66 Q8400
Kingston HyperX 4gb DDRII 1066mhz dualchannel
NEC DVD rewriter
Samsung Spinpoint 500GB 7200

Wil graag de serie van Assassins Creed spelen en spelen als COD MW2 en BlackOps. Mijn buis is een Syncmaster p2250 van samsung. Doe met mijn desktop alles kwa films en kan dat ook allemaal aan. Games wil die echter niet draaien. Althans heb AC II geprobeerd. Deze start op maar is heel schokkerig.

Mijn budget: wil uiteraard het liefst zo min mogelijk uitgeven. Maar wil daarentegen niet over 6 maanden weer een nieuwe moeten halen. Liefst rond de 75 euro. Als dit echt te weinig is dan hoor ik het graag.

Ben benieuwd naar jullie reacties.

  • hugoy
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 13-02 09:58
Wat niet onbelangrijk is bij het advies van een videokaart is de voeding die je nu in je PC hebt zitten. Hierbij is belangrijk wat het merk is en hoeveel Ampere deze kan leveren op de 12V lijn. Als je voeding sterk genoeg is, is het denk ik de beste keuze om een Ati 4870/4890/5770 tweedehands te kopen. Deze zijn zo rond de 75 euro wel tweedehands te krijgen en kunnen vrijwel elk spel op 1920x1080 vloeiend draaien.