Verwijderd

Topicstarter
Beste

Al enkele maanden maak ik met plezier gebruik van een Zune HD 64 GB die ik via Ebay heb aangeschaft. Maar helaas heeft hij besloten zijn werkzaamheden te staken

De situatie is dat ik mijn Zune-software en de muziek die ik op de Zune zet op een andere computer heb staan dan degene ik normaal gebruik. Nu heb ik de muziek op de eerst genoemde pc verwijderd en er een andere collectie op gezet.

Nadat ik de Zune aan de pc gekoppeld had begon hij automatisch met synchroniseren. Hij begon met alle muziek verwijderen van de Zune. Iets wat ik niet wilde. Daarom klikte ik op de knop "Stop synchroniseren". En sindsdien reageert de Zune HD niet meer en gaat ook niet meer aan.

De oplossing die ik geprobeert heb:
* To Restart - Press and hold the on/off button for 10 seconds
* To Power off - Press and hold the on/off button for 3 seconds and then pull down on the screen
* To Initialize - Restart the player and press both the home button and the media button (all content is deleted)
* To enter Recovery mode - Press and hold the on/off and media buttons for 15 seconds. The player restarts into Recovery mode and must be reconnected to the Zune Software to reinstall the player firmware( content is not erased)."
(From power users guide)

Maar ook dit helpt niet.

Weet iemand mogelijk nog een alternatieve oplossing?

Bij voorbaat dank.