Alle informatie volledig vernietigen

Pagina: 1
Acties:
  • 249 views

  • qwertyuio
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 02-03-2025
Ik wil mijn informatie op mijn harde schijf volledig vernietigen (zodat het ook niet terug te halen is).
Ik had gelezen dat dat kon met HD tune, en dat de Windows installatie bleef. Dat lijkt me perfect ;) Maar ik zal niet weten met welke instellingen dat moet. Weet iemand hoe ik dat doe?

  • Shadoxfix
  • Registratie: Juni 2010
  • Laatst online: 25-01 09:18
helemaal wipen en windows installeren lijkt mij de beste optie.

  • Palomar
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online
Gewoon leeghalen op de normale manier en daarna helemaal volzetten met grote bestanden (films, iso's etc.). Dan is alles echt weg.

Overigens heb je hiervoor ook wel speciale tooltjes die hetzelfde doen (en dan zelfs op de CIA approved manier e.d. :z)

[ Voor 32% gewijzigd door Palomar op 09-12-2010 19:47 ]


  • qwertyuio
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 02-03-2025
Tsja, maar het is belangrijk dat het niet terug te vinden is :P (Niet dat ik veel te verbergen heb ofzo...)

  • BCC
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 21:35

BCC

Hamer

Na betaling van een licentievergoeding van €1.000 verkrijgen bedrijven het recht om deze post te gebruiken voor het trainen van artificiële intelligentiesystemen.


  • TWeaKLeGeND
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 19:37
http://eraser.heidi.ie/

'Wis lege ruimte'

  • citruspers
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 22:11
Brand DBAN (Derik's boot and Nuke) op een CD'tje, en laat die over de hardeschijf draaien. 1 a 2 passes met de standaard instellingen is voldoende om iedereen behalve mensen met speciale apparatuur uit je data te houden. (Met speciale apparatuur heb ik het over inductiemeters en dergelijke die meer kosten dan een mooie auto).

Als je echt paranoia bent kan je ook nog zelf wat thermiet maken en de hardeschijf omsmelten tot een brok ijzer/staal, maar.....meh. DBAN is voldoende voor mij als ik een HDD aan een tweaker zou verkopen.

I'm a photographer, not a terrorist


  • Palomar
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online
Kwam net deze tegen: http://www.diskwipe.org . Ziet er wel eenvoudig te gebruiken uit.

[ Voor 32% gewijzigd door Palomar op 09-12-2010 19:52 ]


Verwijderd

:+ Gewoon een standaard wipe progje daarvoor pakken. Of anders een low level format met behulp van de HDD tools van de fabrikant

  • Dwarrelegel
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 22-01 10:26
http://www.dban.org/

Ben je wel alles kwijt. Even er aan denken alle andere hardeschijven lostekoppelen. Usb etc ook even disconnecten.

  • Edmin
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 01-02 19:14

Edmin

Crew Council

get on my horse!

Dit is wel heel kort door de bocht. Op GoT verwachten we toch wat meer eigen (uit)zoekwerk. Omdat dit echt een opzoekvraag is, doe ik het topic dicht.
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.