Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

SABnzbd & SABControlPlus Syntax error

Pagina: 1
Acties:

  • tboheeren
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 06-11 18:12
Dag allen,

Zopas heb ik SABControlPlus geïnstalleerd op mijn android phone. Dit om een connectie te maken met SABnzbd+ op de desktop en hier downloads te laten starten.
De connectie is ok, ik zie de server en de download voortgang. Maar ik slaag er niet in om een nzb in te laden met de telefoon.
Wanneer ik met de telefoon op binsearch een nzbtje download en toevoeg in SABControlPlus gebeurt er niets.
Ik ben toen op de desktop gaan kijken bij warnings en elke keer als ik een nzb met de telefoon wil toevoegen krijg ik een error bv:

2010-11-23 20:02:53,033::INFO::[__init__:467] Adding twitz-exorc-xvid.nzb
2010-11-23 20:02:53,033::WARNING::[nzbstuff:573] Invalid NZB file twitz-exorc-xvid.nzb, skipping (reason=syntax error, line=1)

Dit is bij elke nzb die ik download met de smartphone.
Wanneer ik dezelfde nzb met de desktop importeer in sabnzbd+ is er geen probleem.
Ik gebruik de API key, zonder username & paswoord.

Iemand een idee hoe dit mogelijk is?
Nog een extra vraagje: de setup nu is zo dat de desktop een extern IP adres krijgt van de provider. Wat moet ik instellen als ik deze pc achter een router ga plaatsen?

groeten,

tbo

[ Voor 7% gewijzigd door tboheeren op 28-11-2010 12:09 ]

Inventaris