Firefly volume aanwijzen

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • riesg
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 11-06-2024
Bij mij doet het volgende probleem zich voor:

Op een Readynas Duo heb ik twee volumes aangemaakt (C en D) van 2TB elk via X-raid. Er vindt dus geen backup plaats maar heb dus 4TB aan opslagcapaciteit. Aangezien dit voor video en muziek gebruikt wordt is backup niet belangrijk.

Op de Readynas draait standaard een firefly server. In de serversettings kun je aangeven waar je muziekfolder zich bevindt. Bij mijn stereo heb ik een Roku Soundbridge aangesloten die dus vanaf deze server moet gaan draaien. Het probleem is dat ik de muziekfolder op de D-volume heb en dat daar de firefly-server naar moet verwijzen.
In de setting zag ik voorheen staan als verwijzing /c/music en heb de "c" door "d" vervangen. Blijkbaar is dit niet correct want de soundbridge ziet de firefly server wel maar de muziek in de folder niet. Ook niet na een scan door de firefly server.

Kan iemand mij vertellen hoe ik de firefly server kan laten verwijzen naar de d-volume en de map music bijvoorkeur in de GUI van de Readynas firefly settings?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • riesg
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 11-06-2024
Wat je al niet oplost na een restart van de NAS, wat een onprettig apparaat is dat.

Maar het is inderdaad opgelost met een d/music/ aan te geven in de firefly setup zoals ik dacht.

iemand een tip voor een goede nas met een goede NFS en firefly server?