Trollende en flamende user

Pagina: 1
Acties:
  • 475 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DNA_Saint
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 22:36

DNA_Saint

Go Go Gadget Ondertitel!

Topicstarter
Ik zat in een artikeltje van Android te lezen en daar is een gebruiker die gewoon in elke Android topic wel een troll of flame zet:
[Verwijderde gebruiker]

Je kan het wel wegmodden, maar eens moet het toch ophouden? Als je bijvoorbeeld in het forum zo vaak een flame of troll plaatst, wordt je gewoon gebanned. Waarom kan dat dan nu niet?
Als je kijkt naar zijn reacties, zijn 99% gewoon not done!

Huub Huub Barbatruc!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • botoo
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 00:05

botoo

💀 too old to die young

Registratiedatum Zaterdag 16 oktober 2010 - niet meer dan een troll-account.

FXDLS 'S&S edition'

💀 memento mori 💀


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Delerium
  • Registratie: Mei 2000
  • Niet online

Delerium

Mythology

Zijn IP lijkt schoon te zijn, dus het is dan vast een hele bijdehante user die ook een IP-spoof gebruikt of het is gewoon een troll.

Zijn reacties zijn inderdaad not-done en feedback, al dan niet in de vorm van een ban, lijken mij niet verkeerd. Ik weet niet wat collegamods vinden dus wacht ik dat nog ff af (ik kan geen ban zetten).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kixtart
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online

Kixtart

Destruction = Improvement

Hij heeft een email ontvangen over zijn manier van reageren met een korte tijdelijke ban. Bedankt voor het melden.

☻/
/▌
/ \


Dit topic is gesloten.