WMI filter (Windows server 2003)

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Simon Weel
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 02-09 08:16
Ik probeer de meest recente versie van Adobe Flash via GPO te installeren. Aangezien dit niet lukt als reeds een oudere versie van Flash aanwezig is, moet de oude versie eerst worden verwijdert.
De meest simpele methode die ik heb gevonden is het gebruik van het uninstall-programma van Adobe vanuit de Startup-script. Die ruimte de rommel netjes op.

Nu wil ik aan de GPO die de nieuwste verie van Flash installeert een WMI filter hangen om Flash _alleen_ te installeren als het bestand "FlashUtil10h_ActiveX.exe" NIET aanwezig is in C:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash.

Ik kan op internet wel WMI filters vinden die wel de AANwezigheid van een bestand kunnen vaststellen, maar ik kan niets vinden om AFwezigheid van een bestand vast te stellen.

Is er een andere manier om via een WMI filter vast te stellen dat Flash NIET is geinstalleerd?