Toon posts:

Macbook pro upgrade

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb me vorig jaar een macbook pro aangeschaft (versie 5.3 voor zij die meer specs willen) met een intel core 2 duo van 2,66ghz en 4gb ram.
Aangezien een nieuwe desktop er voorlopig niet echt inzit, vroeg ik me af of het niet een beter idee zou zijn om mn macbook wat te upgraden (aangezien ik hem in bootcamp met win7 heb staan en dus perfect voor alles kan gebruiken)
Nu vraag ik me af wat hier de beste opties zijn, vooral op grafisch gebied, en of er iemand een idee heeft wat dit grapje me zou kosten.
Het moet namelijk wel een intelligente investering zijn, maar ik heb geen idee hoe de prijzen liggen om iets dergelijks uit te voeren :)
Ieders mening wordt geapprecieerd :)

  • niels88
  • Registratie: April 2003
  • Niet online
Wat heb je zelf al gevonden/opgezocht?

Verwijderd

Topicstarter
het is ondertussen al opgelost, ik had vrijwel meteen reactie op de mac support forums :)
op ram en hdd na kan er niet echt iets vervangen worden en dat kan ik evengoed zelf doen, dan zou het op zo'n 225 euro uitkomen als ik de pricewatch hier een beetje volg dus dat is dik in orde :)
topic closed dus
even een leuk weetje: apple vraagt maar liefst 600 dollar voor een dualchannel 8gb ram module... 8)7

[ Voor 14% gewijzigd door Verwijderd op 02-11-2010 14:24 ]