[Win7 x64] PC start niet op

Pagina: 1
Acties:
  • 110 views

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shiver87
  • Registratie: Oktober 2010
  • Laatst online: 11-09 13:00
Hallo allemaal,

Ik heb een probleem met een pc. Op deze pc staat Windows 7 x64 Ultimate geinstalleerd.

De pc wil alleen niet meer opstarten, als hij opstart en er in beeld komen de 4 balletjes die samen het Windows logo vormen (win 7 gebruikers zullen het herkennen), springt het beeld op zwart en daarna krijg ik een "blue screen of death". Daarna start de pc opnieuw op. Het 'blue screen of death' gaat zo snel voorbij dat ik met geen mogelijkheid de foutmelding kan lezen die het apparaat geeft.

Persoonlijk dacht ik dat het aan Windows lag, dus heb ik de pc geformateerd (wat allemaal goed ging). Alleen toen de pc de installatie wilde voltooien en dus de pc opnieuw opstartte gebeurde weer het zelfde... Weer alleen de balletjes en na de balletjes een 'blue screen of death'.

Waar kan dit aan liggen?

Alvast bedankt!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Als het een verse installatie betreft is de kans groot dat het fout gaat in de hardware. Wat zegt de bluescreen? Google eens op die code en kijk wat een mogelijke oorzaak kan zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeeJee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23-12-2024

DeeJee

Dus...

Start de pc eens in Safe mode op. Lukt dat wel?

Money for nothin' and your chicks for free


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • magic_nl
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 15:57

magic_nl

Met wat magie komt alles goed

Of kies iig de optie met F8 om niet automatisch te herstarten.

Zoals al gezegd zal 't vermoedelijk iets met hardware zijn. Meest voor de handliggende verdachten zijn geheugen en videokaart. Op basis van jouw omschrijving denk ik de laatste.

Leef vandaag! Wat gisteren gebeurde is voorbij, en wat morgen komt zien we dan wel weer
Systeemspecificaties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • alt-92
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online

alt-92

ye olde farte

Titelfixje... en wat je met een BSOD moet doen is dusdanig vaak langsgekomen dat het echt niet al te ingewikkeld moet zijn om de basisstappen terug te vinden via de forum Search of door in de FAQs te kijken.

Als je dat eenmaal hebt gedaan en wat meer info hebt dan 'het werkt niet' kunnen we ook meer voor je betekenen.
Nu is het helaas te vaag en mist er teveel in je topicstart om echt een nuttig antwoord te geven :)

ik heb een 864 GB floppydrive! - certified prutser - the social skills of a thermonuclear device


Dit topic is gesloten.