Teufel Concept B 200 USB: linker speaker luider dan rechter

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Heeft een mede Teufel Concept B 200 bezitter ook gemerkt, dat de rechter speaker op zeer laag volume geen geluid geeft, terwijl de linker speaker wel hoorbaar is? Ofwel, de linker speaker is luider dan de rechter speaker. De rechter speaker doet het dus wel, maar ik ben bang dat tijdens het luisteren van muziek duidelijk merkbaar is dat het geluid van links komt.

Dit heb ik overigens bij twee (!) Teufel Concept B speakersets kunnen constateren. Lijkt mij dus niet dat evt. beide sets defect zijn.

Ondanks dat er op het web ontzettend veel wordt geschreven over één luidere (linker of rechter) speaker, is het veelal een overduidelijk defect, maar in dit geval geloof ik niet dat daar bij mij sprake van is. Het is namelijk bij beide sets. Je hoeft nl. geen audiofiel te zijn om het te horen, maar omgekeerd zou het ook onopgemerkt kunnen blijven.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TBTL
  • Registratie: Mei 2010
  • Niet online
Al getest met een andere bron (mp3-speler / pc / cd-speler)?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
De versterker heeft 3 soorten aansluitingen: usb (A/B plug), mp3 (3,5 mm) en aux (rood-wit). Ik heb het geprobeerd met elke aansluitingen, dus: pc, mp3-speler en tv. Steeds hetzelfde verhaal. Ik kan nog meer apparaten proberen, maar ik een vermoeden van de uitkomst uiteraard.