Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

De toekomst van besturingssoftware

Pagina: 1
Acties:
  • 177 views

Verwijderd

Topicstarter
Goede dag,

Voor ons profielwerkstuk onderzoeken mijn klasgenoot en ik de positie van Microsoft. Zoals jullie allemaal weten, heeft Microsoft eigenlijk een monopolie op besturingssoftware. Als een consument een computer in een winkel koopt, zit daar in het grootste deel van de gevallen een versie van Microsoft Windows op geïnstalleerd en vaak nog meer software van Microsoft.

De consument heeft hier voor te betalen als hij het systeem wil kopen. Hij heeft dan geen keuze. Maar ook de concurrenten beginnen een steeds groter marktaandeel te krijgen. Er komen steeds meer Apple gebruikers en er zijn ook steeds meer mensen die Linux gaan gebruiken.

Ik zou graag jullie meningen en visies willen horen. Zal Microsoft in de toekomst, zeg over 10 jaar, nog steeds zoveel macht hebben als wat ze nu heeft, of zal het tegen 2020 allemaal heel anders zijn op de markt van besturingssystemen?
Voor de rest mogen jullie alles vertellen waarvan jullie denken dat het relevant is.

Bij voorbaat dank en vriendelijke groeten,

Stephan

  • pasta
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 12-01 14:16

pasta

Ondertitel

Hoi l33tst4r,

We verwachten graag van onze gebruikers dat ze eerst toestemming vragen aan de mods over het openen van zulke topics. Daarnaast staat dit topic in het verkeerde forum, het had beter tot z'n recht gekomen in Windows Clients danwel Non-Windows Operating Systems. Je zou dan ook het beste even een DM of mail kunnen sturen naar de mods van die subfora. Dit topic gaat iig dicht. :)

Signature


Dit topic is gesloten.