Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Burno
  • Registratie: Oktober 2010
  • Laatst online: 29-07-2020
Eerder deze week heb ik nieuwe onderdelen besteld voor een nieuwe computer. Ik wilde mijn vorige graphische kaart meenemen (9800gtx van Point of View). Bij het uitbouwen van de kaart merktte ik dat er passieve koelblokjes uitvielen. Onder het actieve koelblok zitten ongeveer 8 kleine koelblokjes op de chips, deze zijn losgekomen in de anderhalf jaar intensief gebruik.

Nou is het zo dat ik deze bij Com4 heb gekocht (in Eindhoven), echter zit deze er niet meer, ook andere filialen krijg ik telefonisch niet te pakken. Weet iemand hoe ik nog garantie kan krijgen op mijn kaart? Ik weet dat er een kantoor van Point of View in Eindhoven zit, maar ook daar, geen contactgegevens van te vinden.

Heeft iemand wat meer informatie?

[ Voor 0% gewijzigd door Burno op 07-10-2010 13:15 . Reden: typo's ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • KnoxNL
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 13-07 09:18

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • M2M
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 06-07 23:36

M2M

medicijnman

Ten eerste zou ik als ik jouw was, je post nog eens doorlezen voordat je 'm plaatst. Er zitten wat onduidelijkheden enzo in.

Maargoed, je kunt altijd contact opnemen met PoV zelf, via de mail. Leg de situatie uit en vraag of je de kaart direct naar hun ter reparatie kunt opsturen.
Tegelijk mail sturen naar Com4 en het telefonisch blijven proberen.

[ Voor 0% gewijzigd door M2M op 07-10-2010 13:16 . Reden: typo's geedit ]

-_-