Dommel: aanvraag 26 augustus, nog altijd geen internet

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ctrlaltdelbe
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 09-07 17:38
Even het verhaal (zo kort mogelijk en het leest -echt waar 8) - sneller dan je denkt)

- 26 augustus: ik vraag internet aan bij Dommel (dommel.be) voor mijn appartement. Het gaat om een cityline-aansluiting die mij de eerste 6 maanden 19,95 kost en vanaf dan nog 29,95.
- 29 augustus: ik krijg de contracten van Dommel die ik getekend (per mail) moet terug sturen, gebeurt meteen
- 30 augustus: de contracten zijn ontvangen, worden verwerkt en ik betaal een factuur van 129,95 EUR (50,- activatie; 50,- verplichte modem en 19,95 voor internet in de maand september)
- 1 september: ik krijg een mail dat er 7 september iemand langskomt om de aansluiting in orde te brengen. Dit is een dagafspraak, de technicien kan komen tussen 08:00 en 18:00.
- 7 september: de man komt, bekijkt een paar draadjes en verdwijnt met de mededeling dat er een gaatje geboord moet worden om het internet naar binnen te brengen
- 9 september: ik krijg een mail dat de nieuwe afspraak gepland staat op 20 september. Opnieuw een dagafspraak.
- 12 september: een mailtje met een factuurtje van Dommel voor de periode 9 oktober - 9 november. Of we even 19,95 kunnen overschrijven. Geen probleem.
- 20 september: er komt iemand langs die simpelweg mijn telefoonaansluiting op het appartement verbindt met de aansluiting in de meterkast (iets wat de vorige man óók had kunnen doen), en daarna doodleuk vaststelt dat de bekabeling van het gebouw nog niet aangesloten is op het telefoonnetwerk. Maar géén nood, aldus de beste man, de volgende dag zou ik weten wanneer de technische ploeg komt die dat wel even komt doen voor mij. Er moeten namelijk wat straattegeltjes weggehaald worden om dit te kunnen doen.
- 21 september: geen mail.
- 22-26 september: geen mail en een paar telefoontjes van mij waar dat mailtje blijft ("Dat komt écht morgen hoor", "Nog even geduld, meneer", "Eind van de week hebt u het", ...).
- 27 september: het academiejaar begint en ik heb nog steeds geen internet
- 28 september - 6 oktober: geen mailtje wanneer er iemand komt, geen internet en een hele hoop telefoontjes van mijn kant wanneer ik nu eindelijk mijn internet krijg. Steeds opnieuw krijg ik hetzelfde antwoord: "Als wij het weten, u ook", "We hebben het nagevraagd", "Als u die dag geen mailtje hebt, bellen we zelf en hoort u het van ons". Vrijdag 1 oktober te horen gekregen dat indien ik maandag geen mailtje gekregen had, ze het in orde zouden. Niets gekregen natuurlijk, opnieuw geleden. Sinds maandag is nu een onderzoek "aan de gang", bij "een interne dienst", waarmee ik "niet doorverbonden kan worden". De expliciete vraag of ze ons aan het lijntje aan het houden zijn omdat ze de factuur van de lasploeg (want zo heten die mannetjes die de aansluiting naar buiten maken) niet willen betalen. Die wordt negatief beantwoord, "zo gaat het het helemaal niet, meneer".

Ik begin het langzaamaan op te geven en het gebrek aan deftig internet begint me ook parten te spelen. Voorlopig red ik me nog een beetje met internet op openbare plaatsen enzo, maar als er projecten voor school aankomen, dan ben ik er helemaal geweest.

Dus bij deze: wie heeft nog tips voor mij? Wat kan ik doen om dit te versnellen? En wat kan ik ondernemen als we er niet meer uitkomen? Kan ik dan mijn contract ontbinden (wegens niet-geleverde diensten) en mijn betaalde geld (139,90 EUR) terugkrijgen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pven
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online
Dit heeft niets met mobiel internet te maken, ik verplaats je topic daarom naar Internetproviders en Hosting.

|| Marktplaats-meuk. Afdingen mag! ;-) || slotje.com for sale || Dank pven! ||


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ctrlaltdelbe
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 09-07 17:38
pven schreef op woensdag 06 oktober 2010 @ 23:18:
Dit heeft niets met mobiel internet te maken, ik verplaats je topic daarom naar Internetproviders en Hosting.
Mijn excuses, ik had even verkeerd gekeken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ctrlaltdelbe
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 09-07 17:38
Kan iemand mij hier enkele gouden tips geven? O-)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SkyStreaker
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 12:35

SkyStreaker

Move on up!

Ga eens even na bij de Belgische consumentenbond, dan wel een juridisch loket of je eventueel je provider in gebreke kan stellen en laat je het contract ontbinden. Laat je niet afschepen met het gewauwel van "wij zijn ook afhankelijk van derden meneer", uiteindelijk betaal jij nu op dit moment voor null-internet, ahw. Dat kan gewoon niet de bedoeling zijn.

Ik weet echter niet hoe dit in België gaat.

Fractal Define R6 | ASRock B650M PG Lightning | AMD 8700G | G.Skill Flare X5 6000-CL30-38-38-96-134 (10ns) 2x16GB | Noctua NH-D15 Black | Seasonic Focus PX-750 Platinum | 4x2TB Kingston Fury NVMe | Shitty Gigabyte 24" Curved TN ding


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • McWolf82
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 02-12-2022
Ik begrijp je irritatie en frustratie, maar hier vragen wat andere mensen zouden doen of dat ze nog tips hebben, dat heeft natuurlijk geen directe oplossing tot gevolg.
Feit blijft dat jij met Dommel de boel moet regelen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Petervanakelyen
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 30-04 12:52
Ik ben zelf ook bij Dommel en ik heb de laatste tijd eigenlijk ook problemen. Internet dat continu wegvalt (terwijl het meer dan een jaar perfect heeft gewerkt) en een klantendienst die me niet kan helpen of gewoon niet op de support-tickets antwoordt.

Uiteraard zou ik proberen te dreigen met behoorlijk slechte reviews op internet, ontbinden van het contract, etc.
Maar ik neem aan dat je dat al geprobeerd hebt als ik die histoire lees. Het is overigens een Belgacom-technieker die moet komen (en Belgacom helpt uiteraard liefst zijn eigen klanten eerst) maar laat je daar alleszinds niet door afleiden want Dommel moet ze maar pushen dat ze het (fatsoenlijk) komen doen.

Op Userbase staat het er overigens ook vol van.

[ Voor 3% gewijzigd door Petervanakelyen op 07-10-2010 18:43 ]

Somewhere in Texas there's a village missing its idiot.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ctrlaltdelbe
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 09-07 17:38
McWolf82 schreef op donderdag 07 oktober 2010 @ 18:38:
Ik begrijp je irritatie en frustratie, maar hier vragen wat andere mensen zouden doen of dat ze nog tips hebben, dat heeft natuurlijk geen directe oplossing tot gevolg.
Feit blijft dat jij met Dommel de boel moet regelen.
Feit is ook dat ik ook elke avond naar Dommel bel, maar zelfs al 'eis' ik om door verbonden te worden met de dienst die dit regelt of met het management, dan nog kom ik niet verder dan het mannetje van de klantendienst, die mij niet anders meldt dan dat de zaak "in behandeling is".

Hoewel de communicatie van Dommel méér dan ondermaats is, denk ik toch dat ook Belgacom hierin een vies spelletje speelt en op deze manier de concurrentie probeert dood te doen.
Pagina: 1