Goed,
Ik zit dus met een interessant probleem. Van een kennis met een mac heb ik wat .mov bestanden gekregen en hij wil heel graag dat ik daar een DVD van maak.
Gezellig, ik kom er dus achter dat de ICOD-codec, om het maar zo te zeggen, exclusief MAC OS-X platform is. Mijn Windows Vista lust hem niet. Zelfs niet met de laatste VSN van FFDSHOW, VLC player, GOM player, KM player of zelfs Quicktime (inclusief de extra codecs).
Nu heb ik begrepen, inmiddels, dat de enige manier om ze in te lezen een conversie nodig is, en dat kan alleen op de MAC. Het erge is, mijn kennis is op dit moment in het buitenland... MET zijn MAC.
Is er een oplossing? Of moet ik met VMware en OSX gaan lopen knoeien, wat al een probleem gaat worden om een probleem op te lossen
Fractal Define R6 | ASRock B650M PG Lightning | AMD 8700G | G.Skill Flare X5 6000-CL30-38-38-96-134 (10ns) 2x16GB | Noctua NH-D15 Black | Seasonic Focus PX-750 Platinum | 4x2TB Kingston Fury NVMe | Shitty Gigabyte 24" Curved TN ding