Nu staan alle 'non-Windows based mobiles'(mooie term trouwens, aangezien Android en iOS wel eigen subfora hebben en Windows Mobile bij lange na de grootste niet meer is) bij elkaar. Dan kan je ook nog eens alle non-Android/Apple tablets eronder dumpen. Windows 7 tablets dan onder Windows Based Mobiles gaan plaatsen?
Als je een tablet overweegt, dan zal je waarschijnlijk eerst willen kijken wat er allemaal te vinden is. Dan is het handig om tussen de vele topics over telefoons in het telecommunicatieforum(ook al zit er geen belfunctie op) in de verschillende OS-subfora te zoeken naar die enkele tablets?
Een smartphone kan je qua functionaliteit als minitablet beschouwen, maar ze voor heel andere doeleinden gebruikt, ook al zit er overlappende functionaliteit in. Tablets worden veel gebruikt voor ebooks, magazines en video. Een smartphone vooral om te bellen en messaging.
Tablets hebben veel meer met elkaar overeen dan met smartphones. Bij de software zie je ook dat apps geoptimaliseerd worden voor bijvoorbeeld de iPad, waardoor dat soort gesprekken ook minder interessant zijn om te voeren in een telefoonsubforum.
De normale gedachtengang lijkt me: 'Ik zoek tablets, kijk eens aan, een tablet-subforum' ipv 'hmm een Blackberry tablet, die draait QNX, dus dan ga ik eens zoeken naar het non-Windows based mobiles subforum onder telecommunicatie om te kijken of daar een topic over staat'.
Je hebt ook nog e-Book readers, die staan nu onder 'Draagbare mediaplayers', misschien een optie om die wel samen met de tablets in een subforum te gooien, aangezien die qua formfactor en functionaliteit wel meer in de buurt komen.
edit: wat betreft 'videobellen', vroeger noemden we dat gewoon webcammen

. Je zit bij Apple zelfs nog vast aan Wifi.
[
Voor 3% gewijzigd door
BarôZZa op 30-09-2010 16:41
]