Ik wil een nieuwe pc bouwen en heb hiervoor het ASRock 890GX Extreme4 moederbord uitgekozen. In de BBG is als behuizing de Cooler Master CM 690 II Advanced geselecteerd. Het MB heeft USB3 fontaansluitingen, maar de behuizing niet. Er zijn echter wel behuizingen met USB3 op het front. Maakt dat nog uit of is het verschil alleen het kleurtje?
Inderdaad, maar ik weet niet of de front USB aansluitingen van een USB2 kast verschillen van een USB3 kast. Is het alleen de kleur van de frontconnector of is misschien de interne kabel ook wel verschillend vanwege een hogere data doorvoer? Dus: is het nadelig als ik een frontconnector van een USB2 kast aansluit op een USB3 connector van het moederbord?
Die zijn inderdaad verschillend, zal op snelheid USB 2 zijn
USB3.0 heeft meer kabeltjes dan USB2.0, dus je kunt een USB2.0 poort niet met USB3.0 snelheden gebruiken.
Daarnaast is er nog geen officiële motherboard header pin-layout voor USB3.. Dus het is momenteel vrijwel onmogelijk om een kast te vinden welke altijd gaat werken.
Waarom haal je niet een expansion slotje voor de voorkant? Weet eigenlijk wel zeker dat deze er wel zijn met USB3.
Waarom haal je niet een expansion slotje voor de voorkant? Weet eigenlijk wel zeker dat deze er wel zijn met USB3.
Komt d'r in, dan kö-j d’r oet kieken
Pagina: 1