krijg ik net een gebrande cd dou ik in me 32 speed cd speler start netjes op ga ik de cd branden en ik dus de gebrande cd in men spelen en hij looopt te sissen ik heb dit nu al bij 6 cds gehad en hij leest wel in men writer zal de laser af zijn het is een HP 7500 is een 2x speed er is wel heeel veel mee gebrand ,..??
ik werk bij dixonsOp dinsdag 13 maart 2001 00:18 schreef _MaLa_ het volgende:
sjees als hij dood is denk ik van wel welke moet ik halen zie hier in dixons krantje een 9150I staan van hp voor 380 piekjes is da wat ????? 8 speed
de 9150 is wel een goeie
maar je kan beter kijken naar een plextor die is wel 2x zo duur maar wel sneller, burn proef,en ..... tja nog iets maar mag ik niet zeggen hier
AMD XP2400+, ASUS A7V333, ATI 9800 Pro 128mb, SBlive Audigy 2, 768MB DDR 2700, 96.4GB HDD + 120 GB in raid 2+0
jah is da een goede ? ik brand veel cds en deze is af denk ik heb ik ook bij jullie gehaald voor weinig jullie zijn nie zo duur met die dingen volgens mij
als ik die cds in een andere pc duw of in men eigen branden doen ze het wel zal dan de cd speler op zijn want die is ook oud of zal het brander wezen ?
dit kan veledingen zijn dat hij het er niet in doet, dat je bevoorbeeld rot dingen gebruik (cdr's) of ook omdat je cdr-drive oud is, ik heb ook nog een oude liggen 2x8x (nog geen eens rw) maar die word wel gezien in alle cd/cdr/muziek speler. maar ik had toen ook een nieuwe bios voor mijn writer er op gezet (geflashed) want die kon eerst geen 80 min cd's brandenOp Tuesday 13 March 2001 12:07 schreef _MaLa_ het volgende:
als ik die cds in een andere pc duw of in men eigen branden doen ze het wel zal dan de cd speler op zijn want die is ook oud of zal het brander wezen ?
maar ff terug tekomen.
als je merk cd's gebruikt dan doen ze het wel. let wel op er zijn app. die geen cdr's kunnen lezen
AMD XP2400+, ASUS A7V333, ATI 9800 Pro 128mb, SBlive Audigy 2, 768MB DDR 2700, 96.4GB HDD + 120 GB in raid 2+0
Pagina: 1