Toon posts:

[iPod touch] Opstarten leidt tot freeze etc.

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik zit dus met het volgende probleem :

En kennis wilde zijn iPod jailbraiken, en dat ging verder goed. Totdat hij hem restarte, als je hem opstart zie je heel lang het Apple logo en even daarna een loading rondje in het logo.
Ik wilde hem in DFU/Herstelmodus doen, maar hij geeft aan om hem op te laden 8)7 Maar elke keer als ik hem aansluit start hij weer op ->logo->logo met loadingscreen->freeze.
Hoe kan ik hem hier uitkrijgen ?
-edit-
opladen lukt dus niet, omdat als ik hem aansluit -> circel
Alvast heel erg bedankt.

(overigens, dat hij en kennis klinkt inderdaad heel vaag, maar mijn iPod is wel succesvol gejailbreakt
dus het is niet mij in hij vorm :P)

[ Voor 5% gewijzigd door Verwijderd op 22-09-2010 16:17 ]


  • swoutr
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 07:42
Het is de bedoeling om hiervoor een topicreport aan te maken. Verder klopt het ook niet, omdat we juist graag zien dat specifieke vragen en problemen een eigen topic krijgen.

[ Voor 76% gewijzigd door Hoedje op 22-09-2010 16:13 ]


  • jjbstolk
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 19-03 13:25
Eerst lang opladen en daarna nog een keer proberen?

Verwijderd

Topicstarter
Waarom denk je dat ik het een circel van verdoemenis noem ?
Dat gaat dus niet ! Omdat hij automatisch blijft rebooten :(

-edit-
Deze mag dan op slot, heb het al in het algemene topic gezet.

[ Voor 23% gewijzigd door Verwijderd op 22-09-2010 16:01 ]


  • jjbstolk
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 19-03 13:25
Je geeft nergens in je start post aan dat je hem al lang aan de lader hebt laten liggen.
Aansluiten aan de computer en dan de Uit + menuknop net zo lang indrukken tot hij uit gaat en dan gewoon een paar uur laten liggen.

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 12:22
Probeer in de titel het probleem te omschrijven. Verder heb ik de reactie in het iPod touch topic verwijderd. Een eigen topic is juist prima :)

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Verwijderd

Topicstarter
@hierboven
ok :)
@discussie
Ja maar als ik hem aansluit krijg je vanzelf weer het apple logo te zien en begint de circel weer.

[ Voor 13% gewijzigd door Verwijderd op 22-09-2010 16:18 ]


  • Herko_ter_Horst
  • Registratie: November 2002
  • Niet online
De instructies van Apple zelf gevolgd?

offtopic:
Cirkel is met één c en één k, eicel ;)

[ Voor 9% gewijzigd door Herko_ter_Horst op 22-09-2010 16:21 ]

"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."


Verwijderd

Topicstarter
offtopic:
Ja maar dat komt omdat ik vaak Engels en Nederlands door elkaar heen praat, en circle + cirkel = circel :)

Dit zegt de Apple site :
Sluit de USB-kabel opnieuw aan op de iPhone terwijl u de thuisknop ingedrukt houdt. Wanneer u de USB-kabel weer aansluit op de iPhone, wordt het apparaat opnieuw ingeschakeld.
Opmerking: als het onderstaande scherm wordt weergegeven, laat u het apparaat ten minste tien minuten opladen om ervoor te zorgen dat de batterij voldoende is opgeladen en start u opnieuw met stap 2.
Ik kan ook lekker opladen als hij automatisch reboot als ik hem aansluit = cirkel
Hij blijft dus op dit scherm
Afbeeldingslocatie: http://km.support.apple.com/library/APPLE/APPLECARE_ALLGEOS/HT1808/HT1808_01.jpg
20 seconden staan en dan stopt hij met opladen en reboot hij weer.

Verwijderd

Topicstarter
`Filmpje gemaakt, mischien handig voor de duidelijkheid
[YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=52Xft3qZ034]

Mischien een is een samenvatting van het probleem wel handig

-Hij bijft hangen bij het boot logo, terwijl er in het bootlogo een loader-rondje zit
-Hij kan niet in recoverymode, omdat de battery te laag is
-Met opstarten zal hij na de freeze weer blijven booten, en dus weer freeze en dat gaat zo maar door.
-Als ik hem probeer op te laden (zie filmpje) gaat het even goed, dan boot hij weer en begint alles weer opnieuw
-Ik kan hem dus niet opladen, omdat hij dan weer gaat booten
-En dus ook niet in recovery omdat de batterij op is

Zo vast als een brick ;( Ik dacht trouwens dat de je de iPod (en iPhone) niet kon bricken omdat je hem altijd kon recoveren. Zit nu aardig vast, kan geen kant op. Ik denk dat de iPod mooi staat als wanddecoratie, of als baksteen ;w

[ Voor 77% gewijzigd door Verwijderd op 22-09-2010 17:31 ]


Verwijderd

Topicstarter
De cirkel is verbroken ! Heb de homebutton nu voor bijna 2 minuten ingedrukt gehouden, en ik kan hem nu restoren :D
Pagina: 1