Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Verwijderd

Topicstarter
Goedemorgen! Mijn naam is Sandy en ik heb een vraag betreffende uitzendbureaus. Ik ben namelijk al enige tijd op zoek naar een baan als secretaresse/receptioniste. Ik heb veel gesolliciteerd, maar tot nu toe geen geluk. Ik ben ook maar eens via uitzendbureaus gaan zoeken en zo heb ik o.a. deze site voor [url=""]receptioniste vacatures[/url] gevonden. Ik heb alleen gehoord dat uitzendbureaus heel veel geld inhouden op je loon. :| Is dat zo? En zo ja, is dit bij alle uitzendbureaus hetzelfde of schelen ze in tarieven? Graag hoor ik van jullie en alvast bedankt! Groeten!

[ Voor 7% gewijzigd door Rukapul op 22-09-2010 10:15 ]


  • Kalief
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 15-11 19:10
Uitzendbureaus houden niets in van je loon, behalve dan premies en loonbelasting e.d. Alleen betaalt de inlener (je werkgever) meer aan het uitzendbureau dan dat het uitzendbureau aan jou betaald.

[ Voor 12% gewijzigd door Kalief op 22-09-2010 09:23 ]

Niemand wordt Kalief in plaats van de Kalief!


  • Speedy55
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 25-04 06:47

Speedy55

www.jpl-racing.nl

Je krijgt van het uitzendbureau te horen wat je per uur bruto gaat verdienen. Daar wordt normaal op ingehouden net als bij alle andere werkgevers. Net als Kalief al zegt betaald de opdrachtgever aan het uitzendbureau een premie en die is over het algemeen erg hoog.

Soms is het zo dat jij een lager uurloon krijgt om mee te beginnen dan dat je zou krijgen als je direct bij dezelfde werkgever indienst gaat. Aangezien de premie niet betaald hoeft te worden dan, maar het risico wel hoger wordt voor de werkgever omdat je ziek kan worden en omdat je aan de werkgever vast zit voor een bepaalde periode.

JPL-Racing --- iRacing Profiel


  • Rukapul
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 16:45
ook deze spam prikken we door

Dit topic is gesloten.