Toon posts:

Samsung C series dode pixels

Pagina: 1
Acties:
  • 122 views

Verwijderd

Topicstarter
Een tijdje geleden heb ik een 46C8700 gekocht. 5 dagen later merkte ik 3 dode pixels op in het midden van het scherm. Samsung heeft de fout aanvaard en ik wacht nu nog op een nieuw toestel.
Ondertussen had ik ook een 40C6000 gekocht. Na 2 dagen merkte ik één pixel op die constant groen zag. Dit heet een dode subpixel en is niet bij alle kleuren zichtbaar. Hier deed de dealer moeilijker over omdat dit wellicht niet onder garantie viel. Heb uiteindelijk toch een nieuw toestel ontvangen.
Ik begon me serieus zorgen te maken in de LCD panel kwaliteit van de C series.
En het wordt alleen maar erger.
Ik ben 2 weken geleden naar de Krefel geweest en ook daar stond een 46C6000 met een dode subpixel! De verkoper was ook verbaasd toen ik mijn verhaal deed.
Vorige week moest ik bij Vandeborre zijn en ben toen eens naar de Samsung tv's gaan kijken en echt waar ook hier terug een toestel 40C6000 met een dode subpixel. Terug mijn verhaal, de verkoper verstond er zich niet aan.
Daarom mijn oproep tot de bezitters van zo'n C serie toestel. Hebben jullie ook al pixel problemen gehad?
Ik ben zeer benieuwd.

  • Schizo007nl
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 05-02 22:11
Bij mij is 't nog bij geen enkel model opgevallen of heb ik er klachten over gehoord. Misschien dat je de pech hebt dat 't toevallig bij allebei de modellen zo is.. 't enige wat ik ooit heb meegemaakt is dat twee dezelfde toestellen allebei tapgaten voor de muurbeugel misten.

It’s supposed to be automatic, but actually you have to push this button.


  • Michael Knight
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 00:39

Michael Knight

Moderator Consumentenelektronica

KITT, I need you buddy!

Krulle1000,

We doen op GoT niet aan het zogenaamde 'crossposten'. Aangezien je het daarvoor bestemde topic al gevonden hebt, zet ik op deze een slotje. :)

Neem voor de zekerheid ook Het algemeen beleid nog eens door ;)

(Zeldzame) retrogames en meer --> Aangeboden op V&A


Dit topic is gesloten.