Torrent opent als tekstbestand in browser

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Max_B
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 27-07-2024
Na lang zoeken op internet heb ik het antwoord op deze graag nog niet kunnen vinden. Dus ik hoop dat iemand me hiermee zou kunnen helpen:

Ik probeer een torrent ter download aan te bieden op mijn site maar als meerdere mensen op verschillende browsers het bestand klikken dan wordt het bestand weergegeven als tekst in de browser. Is er een manier om de browser te laten forceren om het bestand te downloaden of zoiets dergelijks?
Natuurlijk weet ik ook dat "rechtermuisknop->opslaan als" werkt maar ik wil graag dat het 'normaal' werkt.

[ Voor 3% gewijzigd door bjck op 13-09-2010 18:27 . Reden: groetjes weggehaald ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 329694

Wat is de extentie ervan? .torrent?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Room42
  • Registratie: September 2001
  • Niet online
Je moet de mime-type op de server regelen. Google daar maar eens op voor jouw webserver. :)

[ Voor 4% gewijzigd door Room42 op 13-09-2010 22:19 ]

"Technological advancements don't feel fun anymore because of the motivations behind so many of them." Bron


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Max_B
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 27-07-2024
Ja, de extensie ervan is .torrent. En Sjaakduhuuhl, bedankt voor je reactie! Het mime-type regelen op server heeft gewerkt. Het probleem is hierbij opgelost.