Hallo,
Gisteravond heb ik freeware network monitoring tool Nagios geïnstalleerd en geconfigureerd op mijn laptop. Vandaag wil ik hier verder aan knutselen, maar tot mijn verbazing kan ik de applicatie niet bereiken via http. Ik heb verder niets bijzonders gedaan bij mijn weten. Gisteravond werkte het na uit- en inloggen nog wel. Apache is wel netjes opgestart. Als ik het commando geef, zie ik dat er geen problemen ontdekt zijn. Als ik daarna uitvoer:
krijg ik de melding dat het starten 'done' is, maar nog steeds kan ik niks bereiken via http... Nu kan ik http://localhost ook niet bereiken, dus misschien dat er toch iets van Apache niet lekker zit?
Gr. Luuk
Gisteravond heb ik freeware network monitoring tool Nagios geïnstalleerd en geconfigureerd op mijn laptop. Vandaag wil ik hier verder aan knutselen, maar tot mijn verbazing kan ik de applicatie niet bereiken via http. Ik heb verder niets bijzonders gedaan bij mijn weten. Gisteravond werkte het na uit- en inloggen nog wel. Apache is wel netjes opgestart. Als ik het commando
/usr/local/nagios/bin/nagios -v /usr/local/nagios/etc/nagios.cfg
/etc/init.d/nagios reload
krijg ik de melding dat het starten 'done' is, maar nog steeds kan ik niks bereiken via http... Nu kan ik http://localhost ook niet bereiken, dus misschien dat er toch iets van Apache niet lekker zit?
Gr. Luuk
[ Voor 33% gewijzigd door Alm4riC op 13-09-2010 10:23 ]