Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een Sony Cyber-shot DSC-HX5v, en nu wordt er in de handleiding gesproken over het ondersteunen van de Memory Stick Pro Duo (Mark2) en de Memory Stick Pro-HG Duo.

Uiteraard ben ik mij er van bewust dat de laatstgenoemde een hogere snelheid haalt, maar zal ik baat hebben om voor die hogere prijs een Memory Stick Pro-HG Duo kaartje te kopen voor deze camera, of is het gewoon een waste of money?

Ik doel hier dan om de performance binnen de camera, de snelheid voor het kopieeren van de foto's naar mijn computer maakt mij weinig uit.

Ik kan weinig terug vinden of dat het verstandig is een snellere kaart te kopen voor de opname van 1080i filmpjes.

Kan iemand mij hier wat meer over vertellen? Sony zelf kon hier schijnbaar geen antwoord op geven, en zeiden dat het allemaal afhankelijk is van de snelheid van mijn computer, wat helemaal niets met mijn vraag te maken had.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mottebelke
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 12-09 15:37
Je weet dat de HX5v ook gewone SD kaartjes ondersteund? Die zijn vaak namelijk veel goedkoper dan de MemoryStick kaartjes van Sony.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sir_Hendro
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 10-09 23:36
Ik heb zelf een MS Pro Duo HG 4GB in mijn Sony DSC HX1 zitten. Ik weet niet of het veel zal uitmaken maar ik heb er toch maar voor gekozen ivm hoge data stroom bij 720p opnames en het snel weg schrijven van foto's.

GTA VI - All aboard the hype train!!


  • breinonline
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 11:22

breinonline

Are you afraid to be known?

Ik zou adviseren de suggestie van Mottebelke te volgen: SD. Waarom zou je meer betalen voor memory stick als het niet nodig is? Bovendien hebben veel meer apparaten een SD sleuf of reader tegenwoordig, wat uitwisselen makkelijker maakt.

WP: Mitsubishi Ecodan PUHZ-SHW112YAA, ERSC-VM2C, Procon ┃ PV: 4800Wp, SolarEdge SE5K, 15x JAM60S17/320, ZW 15º ┃ WTW: Zehnder Q600 ┃ SH: Home Assistant, Proxmox, Intel NUC 8i5 Mini