Volgorde foto's op iPod, iPodTouch, iPad

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
'n Kennis van mij die deze apparaten bezit en gebruikt, belde mij of ik misschien raad wist. Nu heb ik zelf niets van Apple, maar ben wel intensief bezig met computers en diverse toepassingsprogramma's. Vandaar het beroep op mij.
Probleem: op de pc (Windows) staat een map met foto's, keurig in de gewenste volgorde. Als deze foto's naar een van genoemde apparaten gesynchroniseerd zijn, wordt de volgorde volledig willekeurig. Ook verwijderen ervan en opnieuw dezelfde inhoud van de pc naar iPod of iPodTouch synchroniseren, levert hetzelfde resultaat: foto's staan weer in willekeurige volgorde. Volgens mijn kennis zou dit bij alle iPod's, iPodTouches, iPad hetzelfde zijn.
Vraag: is dit een bekend probleem en is er een oplossing voor (behalve het gebruik van iPhoto '09, wat overigens het volgorde-probleem maar gedeeltelijk oplost, want je sorteert dan alleen maar op gezichten en plaatsen)?
Ik wacht vol spanning reacties af!

  • swtimmer
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 15-09 12:17

swtimmer

Ontrafelt het leven!

Nu heb ik zelf niet zo'n ding. Maar mijn 1e google hit was een forum waar dit vermeld werd en de eerste reactie gaf aan dat er ook tools zijn om to sorteren zoals: http://www.sortshots.com/

Ik snap niet goed waar jij of je kennis gezocht hebben?!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Bedankt voor je tip. Heb hem doorgegeven aan de kennis. Ben benieuwd of dat inderdaad de gewenste oplossing biedt.