TU/e 2008-2009 laptop HP Compaq 8510 windows 7

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


  • Aphyrnae
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 21-07 21:57
Dag allemaal,

Ik ben een derdejaars tu/e student, met een vista laptop.
Ik zou graag windows 7 willen instaleren, nu heb de NSC gebeld en vertelden mij dat ik dan geen steun kan verwachten met software problemen. En dat ik zaken als wlan, toegang tot tu/e netwerk en gebruik van printers zelf moet regelen. Nu heb ik standaard kennis van computers...dus ben ik bang dat het mij uiteindelijk niet gaat lukken.

Is er iemand hier die dit gedaan heeft met succes, is, het een simpel proces, of komt er meer bij kijken?
En welke versie van windows 7 zou ik het best kunnen instaleren, ivm met de printerdrivers?

De 32 bit of de 64 bit, ik had namelijk gehoord dat voor de printer drivers er alleen 32 bits drivers beschikbaar waren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • alex3305
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 17:10
De meeste drivers uit Windows Vista zijn ook te gebruiken in Windows 7, aangezien het drivermodel hetzelfde is. Dit gaat overigens niet altijd op.

Wel zou je bij medestudenten kunnen informeren of zij eventueel Windows 7 geïnstalleerd hebben en hoe het bij hen gegaan is. Ook heb je niet per se een 64-bit OS nodig (met minder dan 4GB geheugen) natuurlijk, dus met die printerdrivers zou het al geen probleem moeten zijn, denk ik dan.