• Rprp
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 15:44
Hoi allemaal,

Sinds vanochtend maakt mijn Asus 5870 een ontzettend lawaai.

Even de videokaart uit de PC gehaald en het lijkt om de fan te gaan. Het lijkt erop alsof deze 'los' zit.

Het lijkt netalsof er een kabeltje in een fan zit. Een soort van 'vvrrrrrrrrr'' geluid.

De videokaart is 3 maand oud, standaard koeler, etcetra.

Iemand misschien een oplossing zonder dat ik hem retour moet sturen? Ik heb geprobeerd om de fan iets 'aan te drukken', alleen dat hielp ook niet.

  • rob2911
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 29-11-2025
Een videokaart van 3 maand oud heeft vast en zeker nog wel garantie, gewoon retour sturen dus, wanneer je zelf begint met prutsen heb je geen garantie meer en is er een kans dat je een nieuwe moet aanschaffen, als je hem gewoon retour stuurt behoudt je de garantie en krijg je een nieuwe of ze repareren de kaart voor je.

rob2911


  • Pollewob
  • Registratie: December 2000
  • Niet online
Lagertje van de ventilator vermoed ik. Neem inderdaad contact op met je leverancier voor reparatie, of als je het niet erg vindt om de garantie te verspelen kan je zelf de fan (of de hele koeler) vervangen. Op je eigen risico uiteraard :)