Receiver met HDMI 1.4 (3D) ondersteuning

Pagina: 1
Acties:
  • 153 views

  • Diego27
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 28-01 08:40
Ik ben op zoek naar een nieuwe av-receiver (home cinema set)

Nou wil ik alle apparatuur direct via een nieuw aan te schaffen AV-Receiver koppelen via één of twee hdmi outputs naar mijn tv.

Heb vorige maand een 3D televisie van Samsung gekocht 55c8700 en wil deze dus aan gaan sluiten via HDMI 1.4a kabels zodat de 3d blu-ray speler ook over de versterker loopt.

Nou zijn er nog niet zoveel receivers die hdmi 1.4a ondersteunen, is er ergens een site welke receivers dat allemaal wel doen.

Ik ben op zoek naar een receiver in de prijsklasse van €1500,- á €2000,- van een merk als bijvoorbeeld Marantz weet ik dat deze wel bestaat. Ik heb ook een mooie Camdrige 650R gezien die eind vorig jaar is uitgekomen.
Deze ondersteund het helaas niet.
Iemand een idee van een goede AV-Receiver in de klasse van Rotel, Nad. Marantz etc..?

  • FeaR
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 08:13

FeaR

In GoT we trust

Ik zou eens langs een goede hifi keten/-winkel gaan, want met dit budget is er genoeg te vinden als het gaat om receiver met HDMI 1.4 ondersteuning. Op deze manier is je topic meer een boodschappenlijstje aangezien het aan inzet ontbreekt en je alleen aangeeft een x budget te hebben en bepaalde eisen neer zet. Zie ook AUD beleid. voor hoe je een "Wat moet ik kopen-topic" overleefbaar maakt.

Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.


Dit topic is gesloten.