Kan geen draadloze verbinding met mijn router maken

Pagina: 1
Acties:

  • Resinman
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 20:30
Sinds ik mijn pc opnieuw heb geinstalleerd krijg ik met geen mogelijkheid een draadloze verbinding met mijn router.

Draadloze router instellingen:

Wireless Network Name (SSID): wlnet
Pre-Shared Key: mypassword


De D-Link DWA-140 RangeBooster N USB-adapter staat netjes in het rijtje van apparaten onder netwerkadapters in apparaatbeheer.

De adapterinstellingen (ip, subnetmasker, dns etc) staan goed.

Ik klik rechts beneden in mijn taakbalk op de wireless-netwerk icoon. Dan geeft hij de melding: Er zijn verbindingen beschikbaar. Ik zie mijn draadloze verbinding staan: wlnet. Zodra ik erop klik vraagt hij om de netwerkbeveiligingssleutel. Deze typ ik in (mypassword) en klik daarna op OK.

Melding: Er kan geen verbinding worden gemaakt met: wlnet

Wat ik heb geprobeerd:

- adapter meerdere keren opnieuw geinstalleerd
- software van D-Link gebruikt
- netwerkbeveiligingssleutel veranderd
- systeemherstel voordat ik de adapter had geinstalleerd
- diverse topics doorgelezen

Extra info:

- Hiervoor zag ik altijd meerdere draadloze netwerken als optie (buren etc). Nu zie ik echter alleen maar mijn eigen router (wlnet).
- OS: Win 7 64

Ik begin er langzamerhand een punthoofd van te krijgen , wie kan mij helpen?

EDIT: Ik heb zojuist de beveiligings mode uitgezet (waarom kom ik daar nu pas op) en ik kan nu wel connectie maken en internetten. De beveiliging heeft altijd gewerkt.

[ Voor 6% gewijzigd door Resinman op 24-08-2010 11:46 ]