Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • UPPERKEES
  • Registratie: Maart 2007
  • Niet online
Beste tweakers,


Smartphones hebben geen lange batterij duur, dat weten we allemaal. Maar het is helemaal vervelend als ze niet snel opladen. Mijn HTC Desire doet er echt lang over om op te laden. Het is soms ongeveer 2 uur (aan USB kabel van PC). Via stopcontact is het ook ongeveer 2 uur.

Ik zou graag van jullie willen weten hoe lang jullie Desire er over doet. Ik kan op het internet niets vinden over de officiële oplaadtijd. Graag wil ik weten hoe lang het bij jullie duurt om je Desire op te laden via USB en via het stopcontact.

Als jullie Desire's het beter doen dan weet ik dat ik even terug naar de winkel moet voor een nieuwe batterij ;-)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Brad Pitt
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 10:47
Ik vind dat zelfs bijzonder snel, uitgaande van een 0%-100% lading. Niets om je zorgen over te maken IMHO.

Nickname does not reflect reality


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Marcel
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 10-09 20:05
2 tot 2 1/2 uur aan de lader is bij mij heel normaal. Via de usbpoort duurt het erg lang vanwege de veel lagere stroomsterkte. Ik laadt mijn desire daarom altijd via de lader.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • UPPERKEES
  • Registratie: Maart 2007
  • Niet online
Bedankt, niets om zorgen over te maken dus! :)

[ Voor 5% gewijzigd door UPPERKEES op 24-08-2010 12:57 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Braaaii
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 24-12-2024
Hier een trucje om je batterijduur te verlengen ;)
http://www.eurodroid.com/...ttery-life-booster-trick/

EV rijder, Home automation, verduurzamen en Gamen


  • Dorgaldir
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 10-04 22:52

Dorgaldir

Creature of the web

ik heb het geprobeerd en ik heb toch de indruk dat mijn batterijduur verlengd is, nu verlies ik over een nacht (terwijl het toestel dus niets doet in principe) maar de helft van wat ik vroeger verloor op een nacht.
Het doen zal zeker geen nadelige effecten hebben dus het kan zeker geen kwaad om het zelf te testen ;)

Just me

Pagina: 1