Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

[Chrome] proxy laden

Pagina: 1
Acties:

  • amoen
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 18-11 11:39
Hoi,

sinds een tijdje is me opgevallen dat Google Chrome na opstarten en bij het de eerste keer laden van een website steeds links-onderin aangeeft "Proxy laden...". Ik heb geen proxy ingesteld en kan deze melding ook via een zoekopdracht in google of hier in de forums erover niets vinden.

Heeft iemand ervaring hiermee?

heeeeee ..... hoe is het?


  • rob2911
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 13-08 11:30
Heb hier zelf geen ervaring mee, maar kijk voor de zekerheid anders bij de instellingen en dan bij verbindingen wat de waarden zijn en pas dit eventueel aan :?

rob2911


  • amoen
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 18-11 11:39
ok,

ik kon bij de proxy instellingen niks vinden, heb ook nog nooit een proxy ingesteld.
maar ben weer verder gaan zoeken en ik heb zojuist iets gevonden op google.
http://www.google.com/sup...er.py?hl=nl&answer=106010

Hier heet het niet "Proxy laden..." maar "Proxy oplossen..." nouja ik heb de instelling veranderd en nu lijkt het allemaal in ieder geval een stuk sneller te gaan en ik heb de melding nu niet meer gehad!

heeeeee ..... hoe is het?


  • rob2911
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 13-08 11:30
Ok, das dan in ieder geval weer een probleem minder op de wereld ;)

rob2911