[w7] USB werkt niet meer na bootscreen

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kurkentrekker
  • Registratie: Januari 2003
  • Niet online
Ik zit met het volgende probleem. Mijn USB poorten werken niet meer in Windows, dus als ik mijn computer opstart dan blijft hij hangen bij het scherm waar ik een account moet selecteren, want ik kan mijn wachtwoord niet invoeren.

Als ik reboot dan werken ze nog wel als Windows vraagt of ik in veilige modus wil opstarten (ook hier geen USB), maar zodra ik dan verder ga, houdt het weer op.

Ik heb al geprobeerd om USB in mijn bios uit en weer aan te zetten, en om eens zonder USB apparaten te bloten, en dan een voor een aan te sluiten, maar windows weigert nog iets te herkennen als hij eenmaal in het account selectie scherm is. De lampjes op mijn toetsenborden op mijn optische muis blijven uit.

Helaas heb ik geen remote desktop aanstaan op de pc, en ook geen VNC client draaien. Mijn pc heeft nog wel ps/2 poorten, maar ik heb geen ps/2 apparatuur in huis waarmee ik iets zou kunnen proberen.

Zie ik iets over het hoofd waardoor ik alsnog in Windows zou kunnen komen? Ik heb geen behoefte en zin om een nieuwe install te doen, want alles draait (op deze issue na) uitstekend...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • YellowOnline
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 28-03-2023

YellowOnline

BEATI PAVPERES SPIRITV

Het klinkt misschien dom, maar heb je al eens geduld gehad? Ik heb al gezien na bv. stroomonderbrekingen dat USB-apparaten allemaal opnieuw geïnitialiseerd worden, waardoor het wel goed vijf minuten kan duren voor alles gaat werken.

En een PS2 is altijd handig om in huis te hebben :p

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kurkentrekker
  • Registratie: Januari 2003
  • Niet online
Geduld bood geen oplossing. Ding heeft lang aan gestaan, ook een uurtje uit, zonder stroom, etc, maar dat hielp allemaal niet. Een dag later een PS/2 muis en toetsenbord meegenomen op mijn werk en alles werkt nu weer.
Al mijn USB apparaten in mijn devicemanager bleken 'defect', windows herkende er een probleem mee maar weigerde nieuwe drivers te installeren. Alles verwijderd, rebooten, en het werkte weer.

En nu inderdaad weer ergens wat PS/2 verloopjes geregeld voor dit soort stomiteiten. What's next, een emergency floppy in mijn la?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Henkje.doc
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 01:33
Heb je toevallig een groot aantal apparaten aan de USB controller hangen? Mogelijk dat hij dan geen / onvoldoende stroom krijgt. Komt echter tegenwoordig niet zo vaak meer voor (heel af en toe bij self powered cardreaders).