SiErRa schreef op zaterdag 21 augustus 2010 @ 23:05:
SQL Management Studio is wel een beheer tool, als je een ontwikkel tool voor SQL 2008 zoekt zou ik Visual Studio (Database Edition) aanraden. Geïntegreerde tool, versiebeheer, testmogelijkheden, change script generatie.
Aangezien ze overstappen van MySQL en MSSQL, heb ik een licht vermoeden dat zij PHP gebruiken. Daarnaast vermoed ik niet dat zij eventjes VSTS Database edition zullen aanschaffen.. Voor veel bedrijven is de aanschaf van MSSQL al een flinke uitgaven.
Maar je hebt wel de eerste alinea van dit topic gelezen:
[quote]
Voor MySQL bestaat er een programma zoals Navicat om je database goed te kunnen beheren.
De management studio van SQL Server 2008 is onhandig om alles te beheren.
[/qoute]
Hij vraagt dus duidelijk om een beheer tool.
Ontopic: Persoonlijk moet ik zeggen dat ik de Enterprise Manager uit MSSQL2000 prettiger vind werken dan
Management Studio. Maar nog steeds vind ik de Microsoft database tools de beste uit de database branch.
Ik heb even wat videootjes op de Navicat website bekeken, maar eigenlijk begrijp ik nu nog minder wat je zou lastig vind aan management studio. Overigens moet ik zeggen dat Navicat een flinke steek heeft laten liggen door geen support voor MSSQL op te nemen in hun product..
Als jij (jullie) management studio zo onhandig vinden werken, waarom is er dan toch voor MSSQL gekozen? Waarom is bijvoorbeeld Oracle (standard edition) afgevallen? Beide hebben ongeveer eenzelfde prijskaartje, maar Oracle is wel met navicat te beheren.
If it isn't broken, fix it until it is..