Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

  • Joey_k
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 15-11 00:19

Joey_k

Rammstein Rulez - Crx ook!

Topicstarter
Ik heb het volgende probleem:

Ik gebruik meerdere Symbol Mc7090 eda's. Hierop staan naast WM5, pocketbrowser, en diverse Wise applicatie's.
Als er nu terminals defect zijn en moeten worden voorzien van nieuwe software, dan kost dit behoorlijk wat tijd.

Ik weet van het bestaan van Sprite_backup en spb backup/clone maar die krijg ik niet aan de gang als pocketbrowser is opgestart. (Pocketbrowser is zo ingesteld dat de gebruikers alleen de voor hun belangrijke app's mogen starten).

Wat ik dus eigenlijk zoek:
Een app die op de windows desktop gestart kan worden en waarmee ik net als activesync een connectie kan maken en vervolgens een 100% backup kan maken.

òf:

Een app die bijvoorbeeld op een bootable sd-card staat en na het booten van de ppc een backup maakt op de sd card.

(Ja, ik weet ondertussen dat activesync tot ppc2005 full backups kon maken, maar dit niet meer wordt ondersteunt in WM5 en 6)

Nokia verzamelaar....