[IE8/Win7] Beveiligingstoken op anoniem niveau niet openen

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Korakal
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 17-09 08:10

Korakal

Up up up!

Topicstarter
Hoi :w

Mijn ouders hebben op hun Win7 computer last van een vreemd probleem met Internet Explorer 8. Sinds een aantal dagen komt er bij sommige websites de volgende melding:

"Kan een beveiligingstoken op anoniem niveau niet openen."
Afbeeldingslocatie: http://www.korakal.nl/got/beveiligingstoken.png

De melding is verschenen na het bezoeken van de site zylom.nl (geen abnormale site ofzo) en het spelen van een willekeurig (flashbased) spel. Er is in de afgelopen dagen geen nieuwe software geinstalleerd. Op de site komen geen popups voor en er zijn geen banners waar op geklikt is; het is dus geen geval van spy-/adware. De spelletjes zijn nu niet meer te spelen; de fout verschijnt bij het openen van willekeurig welk spel.

Overigens hebben ze er op hun vorige computer met Win7+IE8 ook last van gehad, nadat de site eerst goed heeft gewerkt. Sommige andere sites waren sindsdien ook niet goed te openen, zoals bijvoorbeeld computeridee.nl

Er is bijzonder weinig over te vinden met [Google=beveiligingstoken anoniem niveau] en ook op GoT lijkt dit nog niet eerder te zijn voorgekomen. Uit de resultaten blijkt wel het foutnummer van de melding (1347). Engelstalig komen we iets verder: [Google=internet explorer error 1347], maar ik kan nog steeds niet vinden wat de oorzaak en/of oplossing voor dit probleem is.

Andere browsers zoals Firefox op dezelfde computer hebben geen last, en de standaard repair-trucjes van IE (cache, cookies, etc leegmaken, default settings terug) hebben ook geen effect.

Iemand een idee?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Schijnt iets met DCOM te maken te hebben... Heb je deze ook gezien?
http://social.msdn.micros...b8-4f81-a1bc-3c0a957d701a

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Korakal
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 17-09 08:10

Korakal

Up up up!

Topicstarter
Hmmm ik heb wel iets van DCOM gezien, maar dat was in combinatie met IIS. Deze site had ik niet gelezen; ga het gelijk even proberen! Thanks!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Korakal
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 17-09 08:10

Korakal

Up up up!

Topicstarter
Geweldig, het werkt weer! Bedankt! \o/