2 routers 1 netwerk

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik heb een vraag. Ik heb beneden een router staan ma die kan niet draadloos uitzenden tot onze bovenverdieping. Nu is mijn vraag of ik een 2 de router kan aansluiten die dan boven staat.
Kan dit?

Mvg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CyBeR
  • Registratie: September 2001
  • Niet online

CyBeR

💩

ma?

Ja, dat kan. Gewoon als bridge gebruiken (dhcp uitzetten, WAN-poort afplakken.)

All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bobsquad
  • Registratie: Maart 2008
  • Niet online
Ja

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nitroglycerine
  • Registratie: Januari 2002
  • Nu online

Nitroglycerine

Autisme: belemmering en kracht

Er zijn ook wireless range expanders, mogelijk werkt dit beter dan een router verbinding te laten maken op een wireless lan en dan via LAN de computers van ethernet te voorzien.
Of je zet een grotere/betere antenne op de router beneden.

[ Voor 14% gewijzigd door Nitroglycerine op 06-08-2010 21:16 ]

Hier kon uw advertentie staan


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Als je een router koopt zal je die met een van zijn switchpoorten op een switchtpoort van je huidige router aan moeten sluiten. Daarnaast moet je het uitdelen van adressen uitschakelen (DHCP) op de tweede router.

Beter koop je een goed accesspoint en kijk je welke frequentie het meest vrij is bij jou in de buurt. Eventueel kun je ook een kabel tussen de begane grond en de bovenste verdieping aanleggen en daar het accesspoint of de computer op aansluiten, mogelijkheden zat.. :)

[ Voor 7% gewijzigd door Verwijderd op 06-08-2010 22:38 ]