Printers weg na aanmelding

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een probleem hier en hoop dat iemand een oplossing heeft.

Ik heb hier een netwerkomgeving met windows 2008 r2. Nu is er een 1 probleem.

Een aantal gebruikers moet elke keer na inloggen opnieuw de printers installeren. De meesten hebben er geen last van maar een enkeling dus wel. Ook het profiel weggooien heeft geen effect.

Heeft iemand dit probleem ook gehad?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _Dune_
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 21:11

_Dune_

Moderator Harde Waren

RAID is geen BACKUP

Ik heb het idee dat de betreffende (roaming profile(s)) niet juist worden terug geschreven naar de server. Probeer eens een text bestandje op de desktop te zetten af te melden en op een ander werkstation weer in te loggen, als quick test.

Sinds 1999@Tweakers | Bij IT-ers gaat alles automatisch, maar niets vanzelf. | https://www.go-euc.com/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Bedankt voor je reactie.

Het lijkt erop dat wanneer je dagelijks inlogt er geen probleem is. Het gaat fout wanneer gebruikers bijvoorbeeld op vrij, za en zo niet inloggen. Op maandag missen ze dan de printers.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wreckage1980
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 08-09 17:44
2008 r2... vanuit printerbeheer en groepsbeleid de printers uitdelen een optie?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nilisvw
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 22:03
Wat zegt de eventlog op de computers van de gebruikers ? Lijkt me dat je hier dan wel een error moet vinden.
via 2008r kun je mooi via group policy preferences de printers uit delen, werkt hier als een trein. (wel even zorgen dat XP geupdate is met de gpo extensions)